Multiminerály, 100 tablet

Ideální kombinace minerálů zaručí správné fungování vašeho organismu a podpoří vaši obranyschopnost. Buďte zdraví a v pohodě.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Strava s nízkým obsahem minerálů a vitamínů, nedostatek odpočinku, stres. To jsou jen některé z faktorů odpovědných za různé choroby a chronická onemocnění. Aby všechny metabolické procesy, díky nimž tělo funguje jako dobře promazaný stroj, probíhaly správně, je třeba dodat tělu potřebné „palivo“. Optimální poměr vápníku, hořčíku, železa, zinku, mědi, manganu, draslíku a jódu v tabletkách je zárukou, že ono „palivo“ do organismu dostanete.

 

Účinky

Budete fyzicky i duševně v pohodě, plní energie a odolní vůči nemocem. Každý den, za každého ročního období.

 

Jednotlivé složky přípravku vám zajistí:

 • správné fungování srdce, štítné žlázy, mozku, ledvin a dalších životně důležitých orgánů

 • zdravé a funkční svaly a podpoří jejich regeneraci po fyzické námaze

 • nižší krevní tlak a hladinu cukru v krvi a redukují její kolísání během dne

 • dobrý stav zubů a kostí

 • odbourání „špatného“ cholesterolu

 • lepší obranyschopnost organismu

 • rychlejší hojení ran

 • díky antioxidančním vlastnostem zmírnění dopadu volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí tkání

 • prevenci infarktu, mozkové mrtvice a dalších kardiovaskulárních onemocnění

 • krásnou pokožku a kvalitní vlasy a nehty

 • psychickou pohodu: zmírňují stres a jeho negativní účinky na organismus, pomáhají proti nespavosti a odbourávají únavu

 

Dávkování

 

Účinky jednotlivých složek

Vápník:

Kromě toho, že vám zajistí dobrý stav kostí a zubů, zmírňuje i dopady stresu na organismus a léčí nespavost. Podporuje správnou činnost svalů a pomáhá tělu vypořádat se s přebytky kyseliny mléčné po náročné fyzické námaze.

 

Hořčík:

Důležitý pro správné fungování štítné žlázy a stabilní hladinu cukru v krvi, pomáhá s odbouráváním cholesterolu. Jeho nedostatek se projevuje mimo jiné i častými svalovými křečemi.

 

Železo:

Stopový prvek, který organismus potřebuje pro své správné fungování – zabezpečuje totiž činnost mozku, svalů, štítné žlázy a imunitního systému. Je nezbytnou součástí hemoglobinu, bílkoviny přenášející kyslík z plic do celého těla. Díky tomu se podílí na tvorbě energie a zlepšuje imunitu.

 

Zinek:

Bez zinku by nefungovalo správně více než 70 enzymů v těle a ani imunitní systém. Uklidňuje také nervy, zlepšuje soustředění, a co je důležité – pozitivně ovlivňuje plodnost a sexuální chování vůbec. Díky zinku budete mít zdravou a krásnou pokožku a husté vlasy.

 

Měď:

Měď je nutná pro tvorbu hemogloboinu, podporuje srážlivost krve. Zpevňuje stěny cév a nervů, podporuje zdravé kosti a šlachy. Pomáhá při hojení a zvyšuje odolnost organismu vůči infekcím.

 

Mangan:

Tento minerál je důležitým antioxidantem. Chrání kosti před řídnutím, podporuje hojení ran a růst svalové hmoty. Podporuje tvorbu pohlavních hormonů a mužskou potenci.

 

Draslík:

Draslík roztahuje cévy, snižuje krevní tlak a celkově pomáhá stabilizovat krevní oběh. Tím působí preventivně proti infraktům a mozkovým příhodám. Dále působí diureticky – stimuluje funkci ledvin, a tím pádem pomáhá detoxikovat organismus. Pomáhá vypořádat se lépe s únavou a zbavuje podrážděnosti.

 

Jód:

Štítná žláza potřebuje jód pro produkci tyroxinu, hormonu odpovědného za regulaci růstu svalů, reprodukci a funkci nervů. Jód zabraňuje předčasnému stárnutí buněk, udržuje nehty, vlasy a pokožku v dobrém stavu. Pomáhá při hubnutí a zabraňuje vzniku kardiovaskulárních onemocnění.

 

Výživové hodnoty ve 2 tabletách a % DDD

 Vápník (uhličitan vápenatý)

500 mg 62,5%

 Horčík (oxid hořečnatý)

250 mg 66,7%

 Železo  (fumaran železnatý)

18 mg 128,57%

 Zinek (citran zinečnatý)

15 mg 150%

 Měď  (glycinát měďnatý)

2 mg 200%

 Mangan (glycinát manganatý)

4 mg 200%

 Draslík  (glukonát draselný)

45 mg 2,25%

 Jód (jodid draselný)

225 µg

150%

 

Obsah balení

100 tablet

176 g