Velikost balení: 2 kusy

Overnight Restore Duo

Balíček pro obnovu a výživu pleti během noci

Dodejte svým rtům a pleti tu nejlepší noční péči plnou výživy a hydratace. Overnight Restore Duo se postará o obnovu namáhané pleti obličeje a rtů nejen během náročných zimních měsíců, alei po celý rok. Hydratační balzám na rty se skvalanem Mutiny uleví od suchých a popraskaných rtů a noční krém Advanced Night Restore zahalí vaši pleť svojí saténovou texturou s náloží ceramidů pro hydrataci a vyhlazení vrásek.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Původní cena: 1 190 Kč
Ušetříte: 310 Kč (26%)
Cena: 880 Kč
Skladem - ihned posíláme

Balíček pro jemnou, vyhlazenou pleť a krásné rty

Nechte si zdát sen o vyživné, bezchybné pleti a ráno se s ní opravdu probouzejte. S Overnight Restore Duo zažijete nejvyšší úroveň výživy pleti a rtů. Noční krém Advanced Night Restore patří dlouhodobě k nejmilovanějším produktům od Medik8 mezi našimi zákazníky a není se čemu divit. Díky komplexu ceramidů hydratuje, zpevňuje a zjemňuje pleť, které dodává objem. Skvalanový balzám na rty Mutiny přináší hloubkovou hydrataci a péči vašim rtům.

Co najdete v balíčku Overnight Restore Duo?

  • Mutiny 
  • Advanced Night Restore – cestovní balení (12.5ml)

MUTINY MUTINY Suché, rozpraskané rty, nepříjemné pocity pálení nebo viditelné začervenání rtů, to vše bude minulostí s prvním balzámem na rty od Medik8. Nechte se rozmazlit vysokou dávkou hydratace se skvalanovým MUTINY, který obnovuje, rychle se vstřebává, a navíc dokonale voní. 630 Kč

Cestovní balení: ADVANCED NIGHT RESTORE (12,5 ml) Cestovní balení: ADVANCED NIGHT RESTORE (12,5 ml) Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky. 590 Kč