Princess Regenerative Night Cream

Dopřejte své pleti během noci potřebnou regeneraci s nočním krémem Princess Regenerative Night Cream, který posiluje ochrannou kožní bariéru, vyživuje pleť, a navíc vyhlazuje vrásky a redukuje další viditelné známky jejího stárnutí.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Noční krém s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou pleti. Stejně tak přirozeně jí ale v kůži také ubývá, proto je tolik důležité ji pleti pravidelně dodávat. S nočním krémem Noční krém si Princess Night Cream zajistíte její plnou dávku!

Od expertů na kyselinu hyaluronovou

Noční krém Princess Regenerative Night Cream stimuluje regeneraci pleti během noci, zatímco vy spíte. Rakouský výrobce Croma, přední odborník na kyselinu hyaluronovou, vyvinul patentovanou technologii Hyalessence Technology®, v níž jsou k sobě pevně vázány jednotlivé čisté molekuly hyaluronanu, sodného aniontu kyseliny hyaluronové. Díky této technologii noční krém Princess Regenerative Night Cream maximalizuje schopnost pleti vázat a zadržet v sobě vodu.

Patentovaná technologie pro maximální hydrataci

Princess Regenerative Night Cream navíc na pleti utváří jemnou ochrannou bariéru, která chrání pleť před vysycháním a umožňuje její obnovu během noci. Další obsažené aktivní látky pleť vyživují a vy se ráno budete probouzet se zjemněnou a mladistvě vypnutou a svěží pletí. Při pravidelném používání dochází k vyplnění vrásek a jejich viditelné redukci, stejně jako obnově objemu pleti.

Pečuje o vaši pleť během noci

  • Regeneruje podrážděnou pleť
  • Viditelně redukuje viditelné známky stárnutí pleti
  • Posiluje ochrannou kožní bariéru
  • Bez parabenů
  • Dermatologicky testováno

Aplikujte večer

Naneste 1x denně večer malé množství na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte a nechte vstřebat.

Obsah balení

30 ml