Revofil Fine

Výplň středních až hlubokých vrásek
Pokožka potřebuje kyselinu hyaluronovou ke každodenní hydrataci a zamezení projevů stárnutí v podobě vrásek, kruhů pod očima apod. Kyselina hyaluronová je přirozená látka vyskytující se v pokožce, která má vynikající schopnost vázat vodu, což vede k pružné a mladé pleti. V průběhu stárnutí organismu začíná kyselina hyaluronová v pokožce ubývat a vytváří se nejprve jemné vrásky, posléze hluboké rýhy a celkově dochází ke ztrátě objemu.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.
Proces stárnutí můžeme dnes viditelně a bez drastického chirurgického zákroku zpomalit. 
Revofil Fine je výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci mírných až středně hlubokých vrásek a záhybů a redukci jizev. 
Aplikace se provádí injekčně do střední až hluboké vrstvy kůže, do místa kožní propadliny. 
 

Účinky

Redukce mírných až středně hlubokých vrásek ve spánkové oblasti, horní části tváří, oblasti lícní kosti
Korekce jizev 
Zvětšení objemu propadlých tváří 
Hydratace a rozjasnění pokožky 
Omlazení pokožky zevnitř
 

Výhody

Obsahuje peptid CG – Boostrin, který prodlouží účinnost výplně
Obsahuje speciální peptid CG – Glamerin, který aktivuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové = přirozené omlazení zevnitř
Aplikace je prakticky bezbolestná, možnost použít lokální znecitlivění
Účinek se dostaví ihned po aplikaci a trvá až 12 měsíců (délka účinnosti závisí na typu pokožky pacienta, hloubce vrásek apod.)
Jednoduché a časově nenáročné ošetření, stačí 30 minut vašeho času
Naprosto bezpečný gel, který obdržel certifikaci CE
Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky nebo alergické reakce
 

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyaluronová (23mg/ml) – látka tělu vlastní, vyplní vrásky a zajistí objem.  Je to látka, jejíž molekula má schopnost navázat tisícinásobek své hmotnosti ve vodě. Jedná se tak o nejúčinnější hydratační a vyplňovací látku, pokud je dodávána injekčně. U Revofil Fine je kyselina hyaluronová zasíťována tak, aby dokázala vyplnit mírné až střední vrásky.
Dekapeptid-72 (CG-Boostrin) - má schopnost inhibice enzymu hyaluronidázy, takže dokáže tlumit činnost tohoto enzymu. Enzym hyaluronidáza je obsažen v kůži každého jedince a bohužel odbourává a ničí naši přirozenou kyselinu hyaluronovou. CG-Boostrin tento enzym tlumí a zaručuje tak, že aplikovaný materiál se odbourá pomaleji, než je tomu u klasické kyseliny hyaluronové.
Oligopeptid-50 (CG-Glamerin) - navyšuje produkci endogenního kolagenu a přirozeně se vyskytující kyseliny hyaluronové v kůži, čímž dochází ke zpevnění pokožky a miniliftingovému efektu. 
 

Obsah balení

1 ml gelu v předplněné stříkačce, 2 sterilní jehly 30G ½´´
 

Proč najdete výrobek jen u proškolených odborníků?

Výrobek Revofil Fine je dostupný pouze u proškolených lékařů jakéhokoli oboru, nejčastěji specialistů z oboru dermatologie, estetické medicíny nebo plastické chirurgie. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace.