Revofil Plus

Výplň hlubokých vrásek, harmonizace objemu
Pokožka potřebuje kyselinu hyaluronovou ke každodenní hydrataci a zamezení projevů stárnutí v podobě vrásek, kruhů pod očima apod. Kyselina hyaluronová je přirozená látka vyskytující se v pokožce, která má vynikající schopnost vázat vodu, což vede k pružné a mladé pleti.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.
V průběhu stárnutí organismu začíná kyselina hyaluronová v pokožce ubývat a vytváří se nejprve jemné vrásky, posléze hluboké rýhy a celkově dochází ke ztrátě objemu. Proces stárnutí můžeme dnes viditelně a bez drastického chirurgického zákroku zpomalit. 
Revofil Plus je výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové. Revofil Plus je středně zasíťovaný materiál, který je určený ke korekci středních až hlubokých vrásek a záhybů, jako jsou např. nasolabiální rýhy, a dále také pro harmonizaci objemu a kontury rtů. Aplikace se provádí injekčně do střední až hluboké vrstvy kůže, do místa kožní propadliny. 
 

Účinky

Redukce středních až hlubokých vrásek v oblasti čela, spánku, horní části tváří, lícních kostí, čelistí a brady
Korekce nasolabiálních (nosoretních) rýh
Augmentace a lifting rtů 
Zvětšení objemu propadlých tváří 
Hydratace a rozjasnění pokožky 
Omlazení pokožky zevnitř
 

Výhody

Obsahuje peptid CG – Boostrin, který prodlouží účinnost výplně
Obsahuje speciální peptid CG – Glamerin, který aktivuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové = přirozené omlazení zevnitř
Aplikace je prakticky bezbolestná, možnost použít lokální znecitlivění
Účinek se dostaví ihned po aplikaci a trvá až 12 měsíců (délka účinnosti závisí na typu pokožky pacienta, hloubce vrásek apod.)
Jednoduché a časově nenáročné ošetření, stačí 30 minut vašeho času
Naprosto bezpečný gel, který obdržel certifikaci CE
Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky nebo alergické reakce
 

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyaluronová (23mg/ml) – látka tělu vlastní, vyplní vrásky a zajistí objem.  Je to látka, jejíž molekula má schopnost navázat tisícinásobek své hmotnosti ve vodě. Jedná se tak o nejúčinnější hydratační a vyplňovací látku, pokud je dodávána injekčně. U Revofil Plus je kyselina hyaluronová středně zasíťována.
Dekapeptid-72 (CG-Boostrin) - má schopnost inhibice enzymu hyaluronidázy, takže dokáže tlumit činnost tohoto enzymu. Enzym hyaluronidáza je obsažen v kůži každého jedince a bohužel odbourává a ničí naši přirozenou kyselinu hyaluronovou. CG-Boostrin tento enzym tlumí a zaručuje tak, že aplikovaný materiál se odbourá pomaleji, než je tomu u klasické kyseliny hyaluronové.
Oligopeptid-50 (CG-Glamerin) - navyšuje produkci endogenního kolagenu a přirozeně se vyskytující kyseliny hyaluronové v kůži, čímž dochází ke zpevnění pokožky a miniliftingovému efektu. 
 

Obsah balení

1 ml gelu v předplněné stříkačce, 2 sterilní jehly 27G ½´´
 

Proč najdete výrobek jen u proškolených odborníků

Výrobek Revofil Plus je dostupný pouze u proškolených lékařů jakéhokoli oboru, nejčastěji specialistů z oboru dermatologie, estetické medicíny nebo plastické chirurgie. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace.