Revofil Ultra

Výplň velmi hlubokých vrásek, harmonizace objemu
Pokožka potřebuje kyselinu hyaluronovou ke každodenní hydrataci a zamezení projevů stárnutí v podobě vrásek, kruhů pod očima apod. Kyselina hyaluronová je přirozená látka vyskytující se v pokožce, která má vynikající schopnost vázat vodu, což vede k pružné a mladé pleti.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.
V průběhu stárnutí organismu začíná kyselina hyaluronová v pokožce ubývat a vytváří se nejprve jemné vrásky, posléze hluboké rýhy a celkově dochází ke ztrátě objemu. Proces stárnutí můžeme dnes viditelně a bez drastického chirurgického zákroku zpomalit. 
Revofil Ultra je silně zasíťovaný výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové. Indikujeme ho ke korekci hlubokých a velmi hlubokých vrásek a záhybů, speciálně pro vytvoření objemu a ke korekturám obličejových kontur. Aplikace se provádí injekčně do střední až hluboké vrstvy kůže, do místa kožní propadliny dle indikace. 
 

Účinky

Redukce hlubokých až velmi hlubokých vrásek 
Korekce čela, můstku nosu, lícních kostí, čelistí a brady
Korekce nasolabiálních (nosoretních) rýh a marionetních vrásek
Augmentace a lifting rtů 
Zvětšení objemu propadlých tváří, lícních kostí, brady a spánkové oblasti 
Hydratace a rozjasnění pokožky 
Omlazení pokožky zevnitř
 

Výhody

Obsahuje peptid CG – Boostrin, který prodlouží účinnost výplně
Obsahuje speciální peptid CG – Glamerin, který aktivuje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové = přirozené omlazení zevnitř
Aplikace je prakticky bezbolestná, možnost použít lokální znecitlivění
Účinek se dostaví ihned po aplikaci a trvá až 12 měsíců (délka účinnosti závisí na typu pokožky pacienta, hloubce vrásek apod.)
Jednoduché a časově nenáročné ošetření, stačí 30 minut vašeho času
Naprosto bezpečný gel, který obdržel certifikaci CE
Nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky nebo alergické reakce
 

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyaluronová (23mg/ml) – látka tělu vlastní, vyplní vrásky a zajistí objem.  Je to látka, jejíž molekula má schopnost navázat tisícinásobek své hmotnosti ve vodě. Jedná se tak o nejúčinnější hydratační a vyplňovací látku, pokud je dodávána injekčně. U Revofil Ultra je kyselina hyaluronová velmi silně zasíťována. Drží tedy tvar ve všech oblastech.
Dekapeptid-72 (CG-Boostrin) - má schopnost inhibice enzymu hyaluronidázy, takže dokáže tlumit činnost tohoto enzymu. Enzym hyaluronidáza je obsažen v kůži každého jedince a bohužel odbourává a ničí naši přirozenou kyselinu hyaluronovou. CG-Boostrin tento enzym tlumí a zaručuje tak, že aplikovaný materiál se odbourá pomaleji, než je tomu u klasické kyseliny hyaluronové.
Oligopeptid-50 (CG-Glamerin) - navyšuje produkci endogenního kolagenu a přirozeně se vyskytující kyseliny hyaluronové v kůži, čímž dochází ke zpevnění pokožky a miniliftingovému efektu. 
 

Obsah balení

1 ml gelu v předplněné stříkačce, 2 sterilní jehly 27G ½´´
 

Proč najdete výrobek jen u proškolených odborníků?

Výrobek Revofil Ultra je dostupný pouze u proškolených lékařů jakéhokoli oboru, nejčastěji specialistů z oboru dermatologie, estetické medicíny nebo plastické chirurgie. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace.