Rouška s technologií stříbra ze 100% bavlny

Ochranná rouška ošetřená technologií Silverplus
Chraňte své okolí i sebe nošením ochranné roušky ze 100% bavlny s částicemi stříbra, které na sebe váží choroboplodné zárodky a patogeny.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Ochranná rouška se stříbrem

Nošení ochranné roušky přes nos a ústa napomůže ochránit vás i vaše okolí. Ochranná rouška ze 100% bavlny je ošetřená technologií Silverplus. Díky tomu obsahuje částice stříbra, které zvyšují ochranný účinek roušky, funkčnost a prodlužují její trvanlivost.

Jak rouška chrání vás a vaše okolí

Nošení roušky napomáhá zabránit průniku choroboplodných organismů z těla do vnějšího prostředí, a tím chrání okolí před potenciální nákazou. Chrání ale i svého nositele. Při dlouhodobém dýchání do roušky může totiž docházet k přemnožení bakterií v roušce. Rouška pak u svého nositele zvyšuje riziko bakteriálních onemocnění dýchacích cest, které jsou poté náchylnější a méně odolné i vůči onemocnění Covid-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2.

Roušku noste dvě hodiny

Bavlněná rouška se stříbrnými částicemi zajišťuje ochranu nositele i jeho okolí po dobu dvou hodin, poté je potřeba roušku vyvařit po dobu zhruba pěti minut a vyžehlit. Následně je opětovně 100% účinná a připravená k použití. Díky extra odolnému materiálu vydrží rouška až 100 vyprání.

Minimalizace podráždění pleti

Rouška je vhodná pro běžné nošení, ale i do nemocničních, potravinářských a technických provozů. Jak potvrzují studie, obsažené stříbro nedráždí pleť a má antibakteriální účinky, riziko negativních projevů nošení roušky na pleti je díky tomu minimalizováno.

Jak nosit roušku?

  • Nasaďte si roušku pomocí gumiček za uši. Balení obsahuje jeden kus bílé roušky s náhradní gumičkou.
  • Produkt splňuje OEKO-TEX standard, bluesign, approval, (sustainable product) a EPA (Environmental Protection Agency).
  • Složení: 100% bavlna

Český výrobce

V2P Services, s.r.o.
Tupolevova 710
199 00, Praha - Letňany
Česká republika