Velikost balení: 3 ks

Šampon a kondicionér Roselle Shine ANNA BRANDEJS + Beauty Hairbrush zdarma

Akční balíček pro dokonalou péči o vlasy

Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči v podobě šamponu a kondicionéru Roselle Shine ANNA BRANDEJS. Když si nyní v akčním balíčku pořídíte společně šampon a kondicionér, dostanete jako dárek Beauty Hairbrush ANNA BRANDEJS zcela zdarma pro ještě luxusnější péči o vaše vlasy.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Prodej toho produktu skončil.

Regenerační a revitalizující šampon

Toužíte po vlasech plných objemu, zdraví a vitality? Milujete bohatou pěnu, neodolatelnou vůni a perfektně čisté vlasy? Nesnášíte zacuchané a špatně rozčesatelné  vlasy? Trápí vás zničené vlasy bez lesku? Právě pro vás máme regenerační šampon Roselle Shine ANNA BRANDEJS, který si poradí úplně se vším!

Kondicionér pro lesk vlasů a dokonalý vzhled

Dejte sbohem polétáváním a elektrizaci kštice a získejte konečně zdravé a krásné vlasy, po kterých toužíte. Vlasy budou odolnější až o 90 %! Zajistěte svým suchým a poškozeným vlasům pořádnou dávku péče. Díky pravidelnému používání kondicionéru Roselle Shine ANNA BRANDEJS získají vlasy zpátky svoji ztracenou vitalitu a budou o poznání posílenější a zdravější. Užijte si hebké vlasy jako z profesionálního salonu v pohodlí vašeho domova. 

Beauty Hairbrush pro bezchybný styling

Kartáč na vlasy, s nímž bez problémů rozčešete i zacuchané vlasy, který poslouží ke stylingu, má luxusní vzhled, a zároveň se pohodlně vejde do každé kosmetické taštičky či kabelky, to je Beauty Hairbrush ANNA BRANDEJS.