Saypha FILLER s lidokainem

Výplň středně hlubokých vrásek
Injekční výplně s kyselinou hyaluronovou Saypha FILLER s lidokainem vyhlazují mírně až středně hluboké vrásky, zlepšují vzhled jizev a obnovují kontury obličeje. Saypha FILLER s lidokainem je navíc kyselina hyaluronová vhodná i pro zvětšení rtů.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Výplně s kyselinou hyaluronovou

V některých případech topické přípravky nestačí a pokud opravdu chcete dlouhodobě a viditelně zvětšit objem rtů či vyhladit vrásky a kožní záhyby, je vhodné aplikovat injekčně výplňové materiály. Saypha FILLER s lidokainem obsahují kyselinu hyaluronovou, která je látkou tělu vlastní, takže nehrozí vznik nežádoucích vedlejších účinků.  Kyselina hyaluronová se postupně v těle odbourává, takže efekt výplní je dočasný, zpravidla 8 - 12 měsíců.

Kyselina hyaluronová proti vráskám

 • Vyhlazení mírně až středně hlubokých vrásek a kožních záhybů
 • Pro kosmetické a lékařské rekonstrukční účely, jako je obličejová lipoatrofie či morfologická asymetrie
 • Zjemnění jizev
 • Pro zvětšení objemu rtů

Na co je Saypha FILLER s lidokainem určena?

 • Vyhlazení čelních vrásek

 • Vyplnění nosolabiálních rýh

 • Vyhlazení marionetních vrásek

 • Vyplnění rtů

Nejjemnější kyselina hyaluronová od Saypha

Saypha FILLER s lidokainem je jemnější než ostatní výplně této značky a zajišťuje nejjednodušší rozptyl a jemné přechody v kůži. Tyto vlastnosti dělají ze Saypha FILLER s lidokainem optimální volbu pro ošetření mírných až středně hlubokých vrásek, nerovností a jizev.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Díky svému bezpečnostnímu profilu a snadnému rozptylu jsou injekční výplně s kyselinou hyaluronovou Saypha FILLER s lidokainem vhodné nejen pro vyhlazení vrásek, ale také pro zvětšení rtů či úpravu kontur rtů. Lidokain je lokální anestetikum, které umožní bezbolestné ošetření i v citlivějších oblastech. Rty díky aplikaci Saypha FILLER s lidokainem získají žádoucí objem i zvýraznění.

Předvídatelné výsledky díky nejvyšší kvalitě a bezpečnosti

Vysoce molekulární kyselina hyaluronová neživočišného původu v unikátní kombinaci se spolehlivým výrobním procesem v rukách odborníků, kdy je použita patentovaná technologie zesíťování s důkladným postupem následného čištění vedou k výjimečnému bezpečnostnímu profilu výplní Saypha FILLER s lidokainem.

Croma – odborníci na kyselinu hyaluronovou

Rakouská firma Croma-Pharma vyrábí produkty obsahující kyselinu hyaluronovou již více než 40 let. Jako experti na kyselinu hyaluronovou se zabývají neustálým a intenzivním výzkumem a optimalizací veškerých procesů, díky čemuž pracují s nejmodernějšími zařízeními se spolehlivými technologiemi, které zajišťují vysoký bezpečnostní profil výrobků Croma-Pharma. Skleněná stříkačka, nízká koncentrace BDDE i přísné bezpečnostní normy, to vše činí z výplní s kyselinou hyaluronovou Saypha oblíbenou volbu estetických lékařů.

Saypha FILLER s lidokainem

 • HA: 23 mg/ml
 • Úroveň zesíťování: 2/4
 • Lidokain: 0,3%
 • Saypha FILLER s lidokainem je zdravotnický prostředek, žádejte jej proto u vyškoleného profesionála