Saypha RICH

Mezoterapie - rejuvenace obličeje, dekoltu a rukou
Zbavte se jemných vrásek okolo očí a úst díky nejbezpečnější injekční kyselině hyaluronové. Výplně Saypha RICH obnoví hydrataci pleti, zlepší její elasticitu a dodají mladistvý jas.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Kyselina hyaluronová na vrásky

Aby pleť vypadala mladistvě, musí být dostatečně hydratovaná. Protože však s přirozeným stárnutím v pleti ubývá kyseliny hyaluronové a glycerolu, látek vázajících v epidermis a stratum corneum vodu, hydratace se zhoršuje. Výsledkem je unavený vzhled pleti, povolení jejích kontur a jemné vrásky. Dodejte své pleti kyselinu hyaluronovou a glycerol a zamezte jejímu předčasnému stárnutí.

Injekční kyselina hyaluronová s glycerolem, která hydratuje

Injekčně aplikovaná výplň Saypha RICH obsahuje jedinečnou kombinaci kyseliny hyaluronové a glycerolu pro maximální osvěžení pleti a obnovu její hydrataci. Po aplikaci a zhojení je pleť mladistvě rozzářená a revitalizovaná.

Účinek výplní Saypha RICH s kyselinou hyaluronovou

 • Zlepšuje hydrataci pleti a zmírňuje její suchost
 • Dodává pleti elasticitu
 • Předchází vzniku vrásek
 • Vyplňuje počáteční jemné vrásky kolem očí a úst
 • Vyhlazuje kuřácké vrásky
 • Obnovuje vitalitu pleti
 • Pleť je po aplikaci svěží, zdravější a rozzářená
 • Doplňuje obsah kyseliny hyaluronové v pokožce, který ubývá v důsledku stárnutí

Jak Saypha RICH funguje?

V kůži po aplikaci Saypha RICH dojde k nárůstu koncentrace kyseliny hyaluronové, což má pozitivní účinek na kožní buňky keratinocyty a fibroblasty. Výsledkem je lepší pevnost i pružnost pleti, která je díky tomu pevnější a vrásky na pokožce jsou redukovány.

Injekční výplně s vysokou koncentrací

Saypha RICH obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací kyseliny hyaluronové (18 mg/ml) v porovnání s ostatními nezesíťovanými produkty na trhu. Přirozená kyselina hyaluronová má mimořádně vysokou molekulovou hmotnost – přes 3 miliony daltonů. Osvěžující efekt a optimální hydratace pleti po ošetření pomocí Saypha RICH tak může trvat nejdelší možnou dobu.

Co je to kyselina hyaluronová?

Kyselina hyaluronová je glykosaminglykan, přirozeně se vyskytující látka, která je důležitou součástí lidského těla. Díky své mimořádné schopnosti vázat na sebe velké množství vody (tisíckrát více, než je její vlastní váha), je důležitá pro udržení optimální hladiny vody v těle. Poměr kyseliny hyaluronové v pojivové tkáni a extracelulárním matrixu je určujícím faktorem pro napětí tkáně a tvaru orgánů a těla. Aplikace kyseliny hyaluronové zabraňuje ztenčování kůže (o 0,6 % za rok) a kožní atrofii, která je spojena s věkem. Kyselina hyaluronová má pozitivní efekt na celkový vzhled pleti.

Saypha RICH

 • HA: 18 mg/ml + Glycerol
 • Bez zesíťování
 • Saypha RICH je zdravotnický prostředek, žádejte jej proto u vyškoleného profesionála