Velikost balení: 3 kusy

Self-Care Sunday Collection

Balíček pro nedělní pečující rituál

Hýčkejte svou pleť i sami sebe s balíčkem pro hlubkovou hydrataci a regeneraci pleti. Nedělní večery budou se Self-Care Sunday patřit jen vám. Dopřejte pleti nejprve okamžitou dávku svěžesti s rehydratačním sérem Hydr8 B5 Intense a poté si užijte relaxaci s dvoufázovou hydratační maskou H.E.O. Mask. A aby vás neobtěžovaly neposedné vlasy, zafixujte je lehkou čelenkou, kterou v balíčku dostanete jako dárek.

Celý popis
Doprava zdarmaDoprava zdarma
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Původní cena: 3 700 Kč
Ušetříte: 1 150 Kč (31%)
Cena: 2 550 Kč
Skladem - ihned posíláme

Balíček s kyselinou hyaluronovou pro dokonalou hydrataci  

Hýčkejte se s hydratačními favority a nejoblíbenější kosmetikou s kyselinou hyaluronovou od Medik8. Měkká čelenka Medik8 udrží vaše vlasy pohodlně mimo obličej, zatímco budete aplikovat dvoukrokovou noční masku H.E.O., která pleť nabije svěžestí po dobu 72 hodin.* Účinek pleťové  masky zdvojnásobí sérum Hydr8 B5 Intense. Self-care Sunday Collection je perfektní dárek pro okamžitou i dlouhodobou hydrataci suché, dehydratované a unavené pleti.

Co najdete v balíčku Self-Care Sunday Collection?

  • H.E.O. Mask
  • Hydr8 B5 Intense 
  • Bavlněná Medik8 čelenka

H.E.O. MASK H.E.O. MASK Dopřejte své pleti maximální dávku hydratace a probouzejte se s vyhlazenou, obnovenou a zjemněnou pletí díky H.E.O. MASK, noční hydratační masce, která se ve dvou krocích postará nejen o zvlhčení pleti, ale i vyhlazení jemných rýh a vrásek. 1 780 Kč

HYDR8 B5 INTENSE HYDR8 B5 INTENSE Nejoblíbenější hydratační sérum HYDR8 B5 od Medik8 nyní ve verzi INTENSE pro ještě intenzivnější hydrataci a obnovu pleti s obsahem přirozeně zvlhčujících faktorů a komplexu aktivních látek, které navyšují vlastní produkci kyseliny hyaluronové v kůži. 1 424 Kč

*Doloženo nezávislou klinickou studií na masce H.E.O. Testováno na 35 účastnících po dobu 4 týdnů.