Sérum proti pigmentaci White Balance

Inovační složení proti pigmentaci v oblasti tváře, krku, dekoltu a rukou. Navíc s unikátním rozjasňujícím komplexem, který vyrovná tóny pleti. Velmi účinné sérum, které každý den osvěží a rozjasní pleť.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

 

Popis

Sérum White Balance obsahuje látky nové generace, které rozjasňují pleť a jsou maximálně účinné při vyvážení tónů pleti a prevenci dalších změn barvy kůže. Toto sérum se příjemně aplikuje, nevysušuje ani nedráždí. Nezpůsobuje rozvoj bílých skvrn, takže se nemusíte bát, že Vaše pokožky by mohla být na místech aplikace probělena.
 

Účinky

Působí jako prevence vzniku hyperpigmentace (nadměrná pigmentace).
Odstraňuje již vzniklé projevy nadměrné pigmentace.
Pomáhá zjemnit tón pleti, omezuje nepravidelné zbarvení pleti a čistí skvrny.
Intenzivně rozjasňuje pleť. Po aplikaci je kůže jasná, zářívá a prosvětlená.
 

Výhody

Obsahuje patentovanou směs látek rostlinného původu (Gigawhite) a Alfa-arbutin, které blokují syntézu melaninu, což vede ke světlejší pleti bez skvrn.
Jeho aplikace se doporučuje po vystavení pokožky slunečnímu záření (např. na dovolené) pro prevenci tvorby hyperpigmentace.
Bezpečné pro použití během těhotenství (neobsahuje retinoidy).
Nedráždí a nevysušuje pokožku.
Lehké a nemastné složení.
Nezhoršuje akné (neucpává póry).
Neparfemované.
Neobsahuje parabeny
Bez petrochemických látek
 

Proč koupit u nás?

Jako kvalitní internetový obchod vám nabízíme i možnost poradenství na naší zákaznické lince +420 226 225 500. Zde se můžete zeptat na naše zkušenosti s výrobkem White Balance a budou vám doporučeny i další možnosti řešení vašeho problému.
 

Určen pro

Vhodné pro všechny typy pokožky, zejména pro pleť s nadměrnou pigmentací.
 

Složení

Cosmo® (1,5 %) – omezuje syntézu melaninu, minimalizuje hnědé skvrny.
Alfa-arbutin (1,0 %) - efektivní a rychlejší rozjasnění pleti.
Gigawhite (5,0 %) - směs rozjasňujících látek rostlinného původu, které působí proti vzniku hnědých skvrn.
 

Obsah balení

15 ml, vydrží cca 60 aplikací.
 

Návod k použití

Sérum White Balance je určeno pro přímou aplikaci na tvář pomocí kapátka. Sérum White Balance lze použít po celé tváři, nebo jen v místech hyperpigmentace. Aplikujte 3 – 4 kapky dvakrát denně dle potřeby. 
Budete-li používat sérum White Balance během dne, aplikujte po každém použití hydratační prostředek s SPF ochranou. Opalovací krémy pomohou zabránit nadměrné tvorbě melaninu.
Toto sérum doporučujeme aplikovat také pomocí derma válečku Medik8, který dostane účinné látky hlouběji do pokožky. Účinek se tak dostaví rychleji a efektivněji.