Synocrom (1 injekce)

Zdravotnický přípravek Synocrom působí přímo uvnitř problematického kloubu, a proto okamžitě uleví od bolesti. Zbavte se konečně artrózy i bolavých kolen.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Změny způsobené jak přirozeným stárnutím organismu, tak různými úrazy či traumatickými událostmi způsobují, že v pohyblivých (synoviálních) kloubech klesá obsah kyseliny hyaluronové, která je zodpovědná za jejich zdravý pohyb. Přílišný nedostatek kyseliny hyaluronové pak způsobuje bolavé onemocnění kloubů se známým názvem artróza. Zdravotnický přípravek Synocrom je ovšem schopen kyselinu hyaluronovou do kloubů vpravit zpátky.

Účinky

Na rozdíl od různých doplňků stravy a tabletek pro správné fungování kloubů se přípravek Synocrom, tedy čistý hyaluronát sodný, aplikuje přímo do postiženého kloubu. Dochází tak k jeho okamžitému zvlhčení a ztlumení nárazů chrupavek. Výsledkem je méně bolesti a lepší pohyblivost. Účinky přetrvávají po aplikaci 3-5 injekcí i více než 6 měsíců a celou léčbu lze s výhodou posléze opakovat.

Výhody

  • Vysoká bezpečnost
  • Vysoká účinnost
  • Okamžitá úleva od bolesti
  • Dlouhodobé působení
  • Lepší pohyblivost
  • Minimum nežádoucích účinků
  • Studiemi prokázaná efektivita a bezpečnost léčby

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyauluronová:
Je přirozenou součástí zdravého kloubu, kloubního (synoviálního) mazu. Má výrazný zvhlčující efekt. Díky němu velmi účinně tlumí nárazy chrupavčitých povrchů a zajišťuje hladký pohyb kloubu.

Hyaluranát sodný:
Forma soli, v níž se kyselina hyaluoronová ve fyziologickém prostředí, a tedy i v lidském těle, objevuje, navíc nejvíce koreluje s původními vlastnostmi kloubního mazu a obnovuje jeho zvhlčující vlastnosti.

Obsah balení

1 injekce x 2 ml 1% hyaluronátu sodného.

Návod na použití

Zdravotnický prostředek Synocrom aplikuje intraartikulárně (přímo do kloubu) pouze ortoped či jiný lékařský specialista.

Upozornění

Přípravek Synocrom je z části hrazen ze zdravotního pojištění, a to pouze v případě předepsání ortopedem a nebo revmatologem.