Synocrom (3 injekce)

Synocrom je zdravotnický přípravek, který okamžitě účinkuje přímo v postiženém kloubu. Dlouhodobě vás zbaví bolesti a ulehčí pohyb.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Obsah kyseliny hyaluronové, která zaručuje zdravý a bezproblémový pohyb kloubů, má tendenci se v pohyblivých (synoviálních) kloubech snižovat. Je to dáno jak přirozeným stárnutím organismu, tak třeba různými traumatickými událostmi, úrazy či nadměrnou fyzickou zátěží. A když se kyseliny hyaluronové v kloubu nedostává, objevuje se bolestivé onemocnění, strašák dnešních dnů – artróza. Díky Syncromu je ale možné kyselinu hyaluronovou do kloubů vrátit!

Účinky

Synocrom, čistý hyaluronát sodný, se na rozdíl od tabletek a doplňků stravy aplikuje přímo na místo problému – dovnitř kloubu. Úleva je po jeho použití tím pádem takřka okamžitá – ihned dochází ke zvlhčení kloubu a utlumení nárazů chrupavek. Pohyblivost je lepší, bolesti je méně. Po aplikaci 3 – 5 injekcí přetrvávají pozitivní účinky přípravku i déle než půl roku. Celou léčbu je možné s výhodou opakovat.

Výhody

  • Je vysoce bezpečný.
  • Je vysoce účinný.
  • Od bolesti uleví okamžitě.
  • Napomáhá zlepšení hybnosti.
  • Působí dlouhodobě.
  • Má minimum nežádoucích účinků.
  • Bezpečnost léčby a efektivita je prokázána studiemi.

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyauluronová:
Ve zdravém kloubu má své nesporné místo, je složkou kloubního (synoviálního) mazu. Její zvlhčující efekt má na klouby příznivé účinky – dokáže tlumit nárazy povrchů chrupavek a usnadňuje tak pohyb kloubu.

Hyaluranát sodný:
Forma soli, v níž se kyselina hyaluoronová v lidském těle vyskytuje, se vlastnostmi velmi podobá přirozenému kloubnímu mazu. Obnovuje proto lépe jeho schopnost zvlhčit kloub.

Obsah balení

3 injekce x 2 ml 1% hyaluronátu sodného.

Návod k použití

Zdravotnický prostředek Synocrom aplikuje intraartikulárně (přímo do kloubu) pouze ortoped či jiný lékařský specialista.

Upozornění

Přípravek Synocrom částečně hradí zdravotní pojištění, ovšem jen tehdy, je-li předepsán ortopedem nebo revmatologem.