Synocrom (5 injekcí)

Okamžitá a dlouhodobá úleva při artróze a bolestech kloubů. Tento zdravotnický přípravek působí přímo v místě bolesti.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Kyselina hyaluronová zaručuje zdravé a pohyblivé klouby. Bohužel, s přibývajícím věkem, po úrazech, výrazné fyzické námaze či traumatu se její obsah v synoviálních (pohyblivých) kloubech snižuje. S jejím nedostatkem se pak začínají objevovat bolesti kloubů, zhoršená hybnost a další nepříjemnosti, které mohou vyústit až v bolestivou artrózu. Dodejte chybějící kyselinu hyaluronovou zpět svým kloubům pomocí přípravku Synocrom!

Účinky

Synocrom, čistý hyaluronát sodný, se aplikuje do epicentra problému – injekčně přímo do kloubu. Na rozdíl od efektu tabletek a různých doplňků stravy díky tomu účinkuje rychle a k úlevě od bolesti dochází okamžitě. Ihned po aplikaci je kloub více vlhký a nárazy chrupavek jsou tlumeny, což znamená jediné – snazší pohyb a méně bolesti. Účinky Synocromu jsou navíc dlouhodobé. Po aplikaci 3 – 5 injekcí přetrvávají i déle než 6 měsíců. Navíc je možné léčbu kdykoliv s výhodou opakovat.

Výhody

  • Vysoká bezpečnost
  • Vysoká účinnost
  • Okamžitá úleva od bolesti
  • Větší pohyblivost kloubů
  • Minimum nežádoucích účinků
  • Studie prokazující efektivitu a bezpečnost přípravku

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyauluronová:
Je složkou kloubního (synoviálního) mazu. Díky svému zvlhčujícímu efektu má příznivé účinky na klouby. Tlumí nárazy povrchů chrupavek a zajišťuje tak jejich hladký pohyb.

Hyaluranát sodný:
Forma soli, v níž se kyselina hyaluoronová v lidském těle vyskytuje, má velmi podobné vlastnosti jako přirozený kloubní maz. Právě proto je ideální podporou pro jeho zvlhčující efekt.

Obsah balení

5 injekce x 2 ml 1% hyaluronátu sodného.

Návod k použití

Zdravotnický prostředek Synocrom aplikuje intraartikulárně (přímo do kloubu) pouze ortoped či jiný lékařský specialista.

Upozornění

Přípravek Synocrom částečně hradí zdravotní pojištěn. Musí vám ho nicméně předepsat ortoped nebo revmatolog.