Synocrom forte (1 injekce)

Zdravotnický prostředek, který vám okamžitě uleví od bolesti. Díky nové generaci elastoviskózních roztoků se dlouhodobě zlepší stav vašich kloubů.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Stárnutí organismu, ale i různé úrazy a traumatické události způsobují, že v synoviálních (pohyblivých) kloubech klesá přirozený obsah kyseliny hyaluronové. Ta díky své schopnosti zvlhčovat udržuje klouby zdravé a jejich pohyb bezbolestný. S přibývajícím věkem se však její nedostatek projevuje nejen bolestí, ale i nepříjemným onemocněním artróza. Dodejte svým kloubům pořádnou dávku kyseliny hyaluronové díky zdravotnickému přípravku Synocrom Forte. Nejedná se ovšem o žádný doplněk stravy, tento přípravek nové generace elastoviskózních roztoků, kterou uvádíme na trh od 1. července 2007, se aplikuje přímo do kloubu.

Kyselina hyaluronová je v přípravku Synocrom forte zastoupena v unikátním poměru 2%, což znamená, že každá injekce obsahuje 40mg kyseliny hyaluronové oproti běžně používaným 20mg.

Účinky

Synocrom forte (tj. čistý hyaluronát sodný) je injekčně vpraven přímo do postiženého kloubu a dochází tak okamžité úlevě – kloub se zvlhčí a nárazy chrupavek se ztlumí. Pro pacienta to znamená méně bolesti a snadnější pohyb.

Výsledný efekt po aplikaci 1-3 injekcí je u Synocromu Forte po 6 měsících výrazně lepší než u nestabilizované kyseliny hyaluronové.

Výhody

  • Vysoká bezpečnost
  • Ještě vyšší účinnost při menším počtu injekcí
  • Okamžitá úleva od bolesti
  • Ještě dlouhodobější působení
  • 10x vyšší viskozita + lepší lubrikační efekt
  • Výborná termostabilita
  • Minimum nežádoucích účinků

Složení (hlavní účinné látky)

Kyselina hyauluronová:
Je přirozenou součástí zdravého kloubu, kloubního (synoviálního) mazu. Má výrazný zvhlčující efekt. Díky němu velmi účinně tlumí nárazy chrupavčitých povrchů a zajišťuje hladký pohyb kloubu.

Hyaluranát sodný:
Forma soli, v níž se kyselina hyaluoronová ve fyziologickém prostředí, a tedy i v lidském těle, objevuje, která nejvíce koresponduje s původními vlastnostmi kloubního mazu. Při interaartikulární aplikaci má ještě vyšší schopnost obnovovat jeho zvhlčující vlastnosti.

Obsah balení

1 injekce x 2 ml, 2% hyaluronátu sodného

Návod na použití

Zdravotnický prostředek Synocrom forte musí aplikovat výhradně ortoped či jiný lékařský specialista intraartikulárně (přímo do kloubu).

Upozornění

Synocrom forte je částečně hrazen ze zdravotního pojištění, ovšem pouze v případě, že jej předepíše jako součást léčby ortoped či revmatolog.