Velikost balení: 2 ks

Vánoční balíček Beauty od ANNA BRANDEJS

Collagen+11 ANNA BRANDEJS & Beautiful Hair ANNA BRANDEJS

Vánoční balíček Beauty obsahuje vše, co potřebujete pro krásné a husté vlasy, a zároveň rybí kolagen s ceramosidy pro dokonalý a mladistvý vzhled pleti. Kromě toho v oblíbených doplňcích stravy najdete důležité vitamíny a minerály, které přispívají k normální funkci imunitního systému, kůže a psychické činnosti. S vánočním balíčkem získáte doplňky stravy levněji o 307 Kč ve svátečním dárkovém balení se svíčkou. 

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Balíček pro krásu od ANNA BRANDEJS

Ve vánočním balíčku Beauty od ANNA BRANDEJS najdete dva nejoblíbenější doplňky stravy pro svou krásu.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS se postará o vyhlazení vrásek a jemných rýh, zlepšuje pružnost a hydrataci pleti a pokožce poskytuje ideální výživu. Protože pro krasnou a mladistvou pleť nestačí jen používat kvalitní kosmetiku. Collagen+11 ANNA BRANDEJS, který podpoří krásu i zdraví pleti díky nejkvalitnějšímu rybímu kolagenu a dalším 11 bioaktivním látkám. Ty společně působí synergicky – vzájemně se podporují ve svém účinku pro nejlepší vliv na pleť. Kromě toho čtyři z nich (vitamín C, vitamín D, zinek, měď) přispívají ke správnému fungování imunity. 

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs. Doplněk stravy napomáhá vyhlazení vrásek, rozjasnění a zjemnění pleť až o 63 %. 1 504 Kč

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS pro krásné, husté vlasy dodá vlasovým váčkům živiny důležité pro jejich výživu i ochranu před poškozením stresem, špatnou životosprávou či znečištěním. Světově jedinečné složení doplňku stravy navrhla sama Anna Brandejs, aby zastavoval stárnutí vlasů, jejich vypadávání i šedivění. Látky v Beautiful Hair ANNA BRANDEJS mají dohromady až 77 schválených zdravotních tvrzení dle nařízení komise EU.

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Beautiful Hair ANNA BRANDEJS je nejoblíbenější doplněk stravy na vlasy z naší nabídky. Nyní jsme jeho složení vylepšili a přidali dalších 5 aktivních látek. Zastavte stárnutí vlasů, jejich vypadávání, a dokonce šedivění a získejte konečně krásné a zdravé vlasy, o kterých sníte – s Beautiful Hair ANNA BRANDEJS! 1 190 Kč