Vánoční balíček proti akné a mastné pleti

Nenechte si zkazit Vánoce pupínky. Pěna BetaCleanse vyčistí pleť, zredukuje kožní maz a působí preventivně proti akné. BetaGel, který nanesete přímo na pleť postiženou akné, vás zbaví pupínků a pleť viditelně vyhladí. A můžete ho používat i několikrát za den, klidně přes make-up!
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Mastná pleť má své výhody. Díky přirozenému obsahu kožního mazu je méně náchylná k předčasnému stárnutí. Má ale i svá negativa, mezi něž patří větší problémy s akné, neustálý lesklý vzhled a časté záněty způsobené právě nadprodukcí kožního mazu.

Co najdete ve Vánočním balíčku proti akné a mastné pleti?

Vánoční balíček proti akné a mastné pleti obsahuje dva špičkové produkty, BetaCleanse a BetaGel. Ty vaši pleť mazu zbaví a zredukují projevy akné. Pleť vyhladí, zjemní, hloubkově vyčistí a celkově zlepší její vzhled.

BetaCleanse i BetaGel, jako všechny produkty britské značky Medik8, neobsahují parabeny ani parfemační látky, a díky tomu nezpůsobují podráždění a alergické reakce. Jsou proto vhodné i pro citlivou pokožku, která obvykle na produkty péče o pleť reaguje pnutím či začervenáním.

BetaCleanse

Čistící pěna BetaCleanse s obsahem tea tree oilu, niacinamidu a dalších aktivních látek zbaví pleť přebytečné mastnoty a působí proti nadměrné produkci kožního mazu, který je jednou z příčin vzniku akné. Pleť hloubkově vyčistí a díky jemné exfoliaci ji kromě nečistot zbaví také odumřelých kožních buněk, jež mohou způsobovat v pleti zánět. Pleť zklidní, zjemní a při pravidelném používání viditelně redukuje projevy akné.

CLARIFYING FOAM CLARIFYING FOAM Hloubkové čištění pórů redukuje projevy akné a snižuje tvorbu mazu. Sáhněte proto po vysoce účinné antibakteriální exfoliační čistící pěně CLARIFYING FOAM a bojujte proti akné efektivně! Pěna se snadno aplikuje a pleť postiženou akné zklidňuje 720 Kč

BetaGel

Když už se pupínek jednou objeví, nemusíte čekat, až zmizí sám! BetaGel jej vysuší, celou oblast pročistí a akné se díky tomu zanedlouho „odporoučí“. Koktejl tří jemných kyselin a niacinamidu podporuje jemné olupování pleti a likviduje bakterie způsobující akné, aniž by nadměrně vysušoval. Drobný aplikátor vám umožní zasáhnout rychle a přesně. Používat můžete BetaGel pro vyšší účinnost několikrát denně, a to i přes make-up. Působí proti zánětu v pleti a z dlouhodobého hlediska je účinnou prevencí vzniku akné.

BLEMISH SOS BLEMISH SOS Složení tohoto jedinečného a velmi oblíbeného produktu na redukci akné je nyní vylepšeno o kyselinu diovou, která redukuje tvorbu kožního mazu a likviduje bakterie způsobující akné. BLEMISH SOS nejen, že redukuje projevy akné, ale také pokožku zklidňuje. Nové složení navíc neobsahuje olej. 750 Kč