Vánoční balíček proti vypadávání vlasů

Zbavte se s balíčkem od značky Renokin konečně nadměrného vypadávání vlasů a získejte díky této exkluzivní vánoční nabídce 2 + 1 Renokin sérum proti vypadávání vlasů zdarma. Tři za cenu dvou, toho musíte využít!
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Co obsahuje Vánoční balíček proti vypadávání vlasů?

Zvýšené vypadávání vlasů potrápí někdy v průběhu života téměř každého člověka. U někoho jsou vlasy oslabeny špatnou výživou, další pozoruje zvýšené padání vlasů na podzim a na jaře, jiní zažívají ústup vlasů v tzv. koutech. Sérum proti vypadávání vlasů Renokin ovšem napomáhá všechny tyto stavy při pravidelném a dlouhodobém používání zvrátit. Využijte proto této exkluzivní vánoční nabídky, kdy ke dvěma přípravkům získáte ještě třetí zcela zdarma.

Sérum proti vypadávání vlasů Renokin

Sérum proti vypadávání vlasů Renokin obsahuje aktivní složky, které nejen, že zastavují padání vlasů, ale také podporují jejich opětovný růst. Sérum Renokin obnovuje a vyživuje poškozené vlasové váčky, které pak mohou produkovat vlasové vlákno. Sérum navíc podporuje prokrvení pokožky hlavy a celkově ji revitalizuje. Už žádné svědění!

Pelo Baum sérum Pelo Baum sérum Zastavte konečně vypadávání vlasů a získejte opět husté vlasy, po kterých toužíte. Peptidy, přírodní výtažky a vitamíny v séru Pelo Baum společně s technologií nanokapslí udržují vlasovou část hlavy zdravou a vlasům poskytují dostatek klíčových živin. Vlasy díky tomu přestávají vypadávat, šedivět, a naopak začínají opětovně růst v té nejlepší kvalitě. 2 200 Kč