Velikost balení: 2 ks

Výhodný balíček: Omlazení s krémem a sérem Endor

Omlazující krém Endor a omlazující sérum Endor

Toužíte po dokonale hydratované pleti bez vrásek a nedokonalostí? Pořiďte si výhodný balíček kosmetiky Endor nyní s 25% slevou. První krok je sérum lehké jako voda, které se krásně vstřebá do pleti a dokonale ji hydratuje. Přes sérum jako druhý krok anti-aging péče aplikujte omlazující krém, který podpoří účinek séra, navíc o pleť pečuje a chrání ji před poškozením sluníčkem díky SPF 25. Redukci vrásek a nárůst hydratace potvrzují klinické studie! 

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

V naší akční nabídce si nyní můžete pořídit sadu Omlazujícího krému Endor a Omlazujícího séra Endor s 25% slevou, tedy o 921 Kč levněji, než kdybyste si produkty pořizovali samostatně.

Výhodný balíček Endor Technologies

Španělská kosmetická značka Endor Technologies sází na unikátní aktivní látku - nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové. Ty v pleti již během měsíce používání spouští produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, což vede k viditelnému zpevnění pleti, zlepšení její pružnosti a také lepší hydrataci pokožky. Kromě toho zlepšují vzhled flíčků (pozánětlivá pigmentace) a jizviček po akné a redukuje také běžnou nadměrnou pigmentaci, barevně sjednocuje pleť a rozjasňuje.

Anti-aging Cream Endor Anti-aging Cream Endor Užijte si ranní rituál nabitý hydratací, díky němuž zvrátíte tok času. Omlazující krém Endor vyživí mastnou a normální pleť, a v průběhu času vypne vrásky a jemné rýhy, zpevní pokožku a obnoví její mladistvý jas. Postarají se o to nanočástice zlata obalené kyselinou hyaluronovou. Jejich účinek stvrzuje nejedna klinická studie – za měsíc až o 56 % méně vrásek a o 26 % lepší hydratace! 1 440 Kč

Anti-aging Serum Endor Anti-aging Serum Endor Představte si sérum lehoučké jako voda, které se okamžitě vstřebává, a přitom dokonale hydratuje. A je doslova nabité nanotechnologií, která svým působením zpevní vaši pleť, vyhladí vrásky a obnoví kontury. Omlazující sérum Endor to všechno zvládne díky nanočásticím zlata obaleným množstvím molekul kyseliny hyaluronové. Používejte ráno a večer a po měsíci pozorujte 25% úbytek vrásek, 27% zjemnění pleti a nárůst hydratace až o 26 %. 1 508 Kč