Výtažky z kmenových buněk - Dermaheal Stem C’rum SR

Protivráskový účinek a rejuvenace epidermis
Jeden z mála přípravků na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk. Dokáže vytvářet nové kožní buňky, zmírňuje tak již existující jemné vrásky, zároveň brání vzniku nových. Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Popis

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk podporují tvorbu nových kožních buněk, viditelně tak pleť omlazují. Obsažené růstové faktory posilují pružnost kůže tím, že vyvolávají syntézu kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix - mezibuněčný prostor).  Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná.
 

Účinky

Výtažek z kmenových buněk pomáhá proliferovat neboli množit stávající kožní buňky, což viditelně omlazuje pokožku. Celkem 6 růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. Tím se redukují stávající jemné vrásky a pokožka je ideálně hydratována. Niacinamid (vitamin B3) navíc přispívá k dobrému stavu pokožky.
 

Výhody

Jedinečný produkt s unikátním složením
Efektivní řešení redukce vrásek a kompletní rejuvenace pokožky
Účinný pro redukci jizev po akné
Balení ve formě kúry, která se aplikuje po dobu 6 týdnů
Obsah balení je dostačující pro aplikaci v oblasti obličeje, krku, dekoltu i hřbetu rukou.
 

Určeno pro

Muže a ženy, 30+
 

Složení

sh-oligopeptid-1 (EGF) 
sh-oligopeptid-2 (IGF-1) 
sh-polypeptid-1 (bFGF) 
sh-polypeptid-2 (TRX)
sh-polypeptid-5 (TGF-B3) 
sh-polypeptid-11 (aFGF) 
Výtažek z kmenových buněk
Niacinamid (vitamin B3)

 

Proč najdete výrobek jen u lékařů?

Výrobek Dermaheal Stem Cŕum SR najdete pouze u specializovaných lékařů. Jedná se o výrobek profesionální řady u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Po konzultaci lékař vyhodnotí, zda je pro vás tato terapie vhodná a poučí vás o možných výsledcích.

 

Obsah balení

Balení obsahuje 5 x 5ml ampulek s roztokem (voda, chlorid sodný) a 5 ampulek vysušeného prášku (zde jsou všechny uvedené účinné látky)
 
Žádejte u svého specializovaného lékaře.