YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic (Expirace 30. 6. 2019)

Obsahuje 9 látek s antioxidačním účinkem, které přispívají k zpomalení stárnutí buněk, tkání i celého organismu. (Expirace 30. 6. 2019)
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

(Expirace 30. 6. 2019)

 

Pomáhá zpomalovat stárnutí všech buněk v organismu

Stárnutí je zcela normální fyziologický proces, který je bohužel nezvratitelný. Nepřipravili jsme pro vás tedy elixír věčného mládí, ale účinný doplněk stravy, který je schopen díky unikátnímu složení přispět ke zpomalení stárnutí tělesných orgánů. Kromě toho pomáhá povzbudit i psychickou činnost a podporuje svěžest organismu. Umožněte svému tělu zvrátit tok času!

Naprosto unikátní složení 9 aktivních látek a koncentrovaných výtažků

Pomocníky vám budou vitamín C, vitamín E, vitamín B12, resveratrol, vápník, horčík, kyselina listová, zelený čaj a ginkgo biloba.

Účinný proti únavě

  • Napomáhá zpomalovat stárnutí organismu a tělesných orgánů
  • Přispívá ke zlepšení psychické činnosti
  • Napomáhá snižovat pocity únavy a vyčerpání
  • Podporuje správné fungování imunitního systému

Podpoří srdce a kardiovaskulární soustavu

  • Podporuje tvorbu kolagenu, který nejen, že napomáhá zdraví cév, kloubů, kostí a chrupavek, ale navíc je zodpovědný i za mladistvý vzhled pokožky
  • Napomáhá zachování zdravé kardiovaskulární i nervové soustavy

TOP složení pro životní vitalitu a elán

Resveratrol (50mg):
Příznivě působí na stav kardiovaskulárního systému.

Koncentrovaný výtažek z listů Ginkgo biloba (50mg):
Jinan dvojlaločný je populární rostlinná léčivka oblíbená po tisíciletí za svoji pomoc při posilování paměti, zlepšování krevního oběhu a zpomalování stárnutí organismu. V doplňku stravy YOUNG 4 EVER najdete koncentrovaný extrakt z Ginkgo Biloba, standardizovaný na 24% flavonových glykosidů (látky odpovědné za antioxidační a protisrážlivý účinek) a 6% terpenoidních laktonů, které pomáhají upravovat krevní průtok a mohou chránit nervy.

Extrakt z listů zeleného čaje (200mg):
Zelený čaj obsahuje přirozeně přítomné polyfenoly, silné antioxidanty, které přispívají k ochraně všech buněk před poškozením, a tím před chátráním organismu. V doplňku stravy YOUNG 4 EVER najdete extrakt ze zeleného čaje standardizovaný na 50% polyfenolů.

Vitamín C (200mg, 250% DDD):
Silný antioxidant, který přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje tvorbu kolagenu, čímž napomáhá správnému fungování krevních cév, kostí a chrupavek a samozřejmě zdraví kůže. Dále vitamín C podporuje metabolismus, správnou činnost nervové soustavy a psychickou odolnost. Navíc zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín B12 (10µg, 400% DDD):                                    
Podporuje fungování energetického metabolismu, činnost nervové soustavy a dobrou psychiku. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a napomáhá správné tvorbě červených krvinek.

Vitamín E (48mg, 400% DDD):
Účinný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před poškozením oxidativním stresem.

Vápník (200mg, 25% DDD):
Přispívá k normální srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů, funkci trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk. Vápník je potřebný pro udržení dobrého stavu kostí a zubů. 

Hořčík (112mg, 29,8 % DDD):
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a svalů, k normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, podílí se na specializaci buněk.

Kyselina listová (800µg, 400% DDD): 
Přispívá k růstu zárodečných tkání v době těhotenství, správné syntéze aminokyselin, správné krvetvorbě, látkové přeměně homocysteinu a správné funkce psychiky. Patří mezi nejdůležitější vitamíny v těhotenství.

Pohodlně ušetříte

Doplněk stravy YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic užívejte denně 2 kapsle během jídla. Balení obsahuje 100 kapslí (hmotnost obsahu 54,5 g). Denní dávka vás vyjde na 16 korun. Co všechno v ní získáte?