Krásné a dlouhé řasy nejsou jenom tak

Krásné a dlouhé řasy nejsou jenom tak

Řasy bereme jako samozřejmost, koneckonců, máme je od malička, nebo spíš jsme je měly ještě před narozením už jako embryo. Proto si také myslíme, že naše řasy žádnou péči nepotřebují a budeme je mít napořád.

To ale není pravda, stejně jako všechny ostatní části našeho těla i řasy potřebují nějakou péči, abychom o ně nepřišly.

Co vlastně cilia, jak zní latinský název pro řasy, jsou? Patří do takzvaného sekundárního ochlupení našeho těla. Řasa je kožní derivát, který je příbuzný dalším takovým derivátům, mezi něž patří vlasy či ochlupení. Jak jistě všichni víme, nacházejí se na dolním a horním víčku a tam chrání naše oko. Je to z toho důvodu, že naše oko je v neustálém nebezpečí, protože většina vnějších vlivů, jako je prach, hmyz a jiné nečistoty jsou ve vzduchu neustále a mohou naše oko poškodit.
 
Zbarvení našich řas se liší člověk od člověka. Ve většině případů je barva našich řas dost podobná barvě našich vlasů, ale nemusí to tak být vždy. Naše řasy se vyvíjejí již od raného stádia těhotenství. Zhruba tak mezi sedmým a osmým týdnem se u nás, ještě jako u embryí, začnou řasy vyvíjet.
 
Řasy se berou jako jakýsi symbol ženskosti, takže čím delší řasy, tím lépe. V dnešní době jsou v módě, stejně jako už po staletí, dlouhé a hlavně husté řasy. Proto dnes každá moderní žena nosí v kosmetické taštičce prodlužující a zhušťující řasenky v mnoha barvách. Samozřejmě nejrozšířenější je klasická černá, ale můžete najít i modré či hnědé, které se používají ke zvýraznění barvy očí. Dnes už je těchto řasenek opravdu velký výběr a je jenom na vás, jaká vám vyhovuje. Velmi zajímavý tip je také sérum pro růst řas od Renokin.
 
Také dne existují různé „řasenky“, které řasy nebarví, ale starají se o ně. Díky nim se mohou vaše řasy prodloužit, zabraňuje se jejich padání a vypadají zdravě a krásně. Tato péče se stává stále důležitější, a proto jí všem doporučujeme vyzkoušet. Pak už se jí nebudete chtít vzdát.

S článkem souvisí tyto výrobky:

Pelo Baum Lash Lash
Získejte husté a dlouhé řasy již za čtyři týdny, postará se o to sérum nabité komplexem peptidů, vitamíny
1 270 Kč
Skladem - ihned posíláme