ANNA BRANDEJS a Hana Vagnerová pomáhají dětem. Luxusní módou od návrháře Borise Krále

ANNA BRANDEJS a Hana Vagnerová pomáhají dětem. Luxusní módou od návrháře Borise Krále

Talentovanou herečku Hanu Vagnerovou, která aktuálně exceluje na stříbrném plátně nejen česko-slovenských produkcí, není třeba dlouze představovat. Kromě herectví má ale Hanka celoživotně blízko i k módě a modelingu. Nyní společně s námi a naší značkou ANNA BRANDEJS, které je dlouhodobě ambasadorkou, prostřednictvím módy pomáhá těm, kteří to nejvíce potřebují – dětem z dětských domovů.  A pomoci můžete i vy sami!

Coby ANNA BRANDEJS jsme nechali ve spolupráci s návrhářem Borisem Králem pro Hanu Vagnerovou ušít nádherné šaty, které v sobě snoubí všechny principy naší značky. 

Černá a bílá, dvě hlavní barvy ANNA BRANDEJS, se prolínají v každém detailu. Černá přináší hloubku a mystérium, zatímco bílá symbolizuje čistotu a noblesu. Tato kombinace barev není jen esteticky atraktivní, ale také vystihuje filozofii naší kosmetiky a doplňků stravy, jejichž základem je čistota a přirozená krása. 

Stejné hodnoty zastává i sama Hana Vagnerová, se kterou spolupracujeme již mnoho let a která róbu vynesla na jednu z nejdůležitějších fashion událostí roku – finále Schwarzkopf Elite Model Look 2023. 

Šaty pro speciální událost a dobrou věc

„Tyhle šaty vznikly přímo pro mě a tuhle událost ve spolupráci s ANNA BRANDEJS. Mám z toho ohromnou radost, budou se dražit pro Dobré víly, tak všichni doufáme, že z toho vznikne nějaký dobrý skutek,“ svěřila se herečka přímo na večírku deníku Expres. Jak Hanka v róbě od Borise Krále doslova zářila, se podívejte v reportáži na Blesk.cz

Aukce pro Dobré víly dětem

Šaty z večírku čeká ještě dlouhá cesta – 20. září 2023 od 18 hodin se budou dražit v aukci pro spolek Dobré víly dětem, který pomáhá dětem z dětských domovů. Aukce v Novoměstské radnici se může zúčastnit každý bez povinnosti aktivního dražení nebo nakupování, jen je třeba se předem registrovat prostřednictvím formuláře na stránkách aukce Dobré víly

Seznamte s oslnivou Hanou Vagnerovou a staňte hostem benefiční aukce!

Dobré víly pomáhají dětem z dětských domovů, se kterými se potkávají každý týden a znají všechny jejich příběhy, radosti i trápení. Dobré víly dětem pomáhají s přípravou do školy, tráví s nimi ale i volný čas a dávají jim hlavně to, co často podstrádají nejvíc – lásku, pochopení a podporu. Proto je pro nás radost, a zároveň čest, že můžeme Dobrým vílám naší benefiční aukcí pomoci.

Vyvolávací cena šatů je 30 000 Kč a Hanka Vagnerová v nich na akci přímo osobně dorazí. Ač se herečka rozhodně řadí mezi štíhlé dámy, šaty od Borise Krále padnou své nositelce díky efektní, a zároveň funkční šněrovačce, která zdobí jejich zadní díl. 

Každá dáma se v eleganci černo-bílých linií může cítit jako opravdová hvězda a ambasadorka ANNA BRANDEJS, značky, která stojí na pevných zásadách kvality, unikátnosti a čistoty. 

Tyto hodnoty snad nejvíc symbolizuje náš jedinečný doplněk stravy a oblíbenec našich zákazníků, doplněk stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS. Seznamte se s ním i s naší sofistikovanou kosmetikou, která s využitím nejmodernější vědy dokáže zlepšit stav i vaší pleti!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Starší články:
Jaké potraviny vám dodají energii? A na které si dát pozor?
Zdravý život19.7.2021

Jaké potraviny vám dodají energii? A na které si dát pozor?

Jídlo je palivo, ale .. Některá jídla vám poskytnou jen rychlý přísun energie a pak se budete cítit zpomalení a unavení. Podívejte se, čemu se vyvarovat a co jíst, abyste zůstali co nejdéle fit!

Účinky stresu na vaši pokožku a 9 tipů, jak je zmírnit
Zdravý život1.2.2021

Účinky stresu na vaši pokožku a 9 tipů, jak je zmírnit

Lidé všech věkových kategorií nyní více než kdykoliv jindy na sobě pociťují rostoucí úroveň stresu způsobenou nejistou zdravotní a finanční situací a obecným ekonomickým prostředím, studiem, prací, rodinnými problémy.

Zjistěte, jaký vliv má životní styl na vaši pokožku
Zdravý život12.1.2021

Zjistěte, jaký vliv má životní styl na vaši pokožku

Životní styl se zrcadlí nejen na celkovém zdraví organismu, ale také na stavu vaší pleti!

Psychodermatologie – když mysl „sžírá“ pokožku
Zdravý život27.7.2020

Psychodermatologie – když mysl „sžírá“ pokožku

Na špatném stavu pokožky a vlasů se může přímo podílet i špatný psychický stav. Například, existuje přímá souvislost mezi stresem vyvolanými záněty a akné, ekzémy, zhoršeným stavem vlasů apod.

Trpíte těmito „skrytými“ příznaky oslabené imunity?
Zdravý život20.7.2020

Trpíte těmito „skrytými“ příznaky oslabené imunity?

Oslabená imunita se nemusí ihned projevit nemocí, naše tělo nám umí s dostatečným předstihem vyslat signály upozorňující na to, že s naší obranyschopností není něco v pořádku.