Velikost balení: 30 ml

BAKUCHIOL PEPTIDES

Dokonalá alternativa k retinolu

Nemůžete používat retinolová séra či krémy s obsahem vitamínu A, protože je vaše pleť příliš citlivá, nebo se vitamínu A musíte vyhýbat kvůli těhotenství a kojení? Vaše pleť nemusí přijít zkrátka. Dopřejte jí s BAKUCHIOL PEPTIDES stejnou péči jako s vitamínem A, ovšem bez jeho případných rizik. BAKUCHIOL PEPTIDES omlazuje pleť, vyhlazuje vrásky a jemné rýhy, redukuje nadměrnou pigmentaci a působí proti zánětům v pleti a akné.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 1 470 Kč
Skladem - ihned posíláme

Alternativa k vitamínu A

Sérum BAKUCHIOL PEPTIDES využívá jako hlavní aktivní látku bakuchiol, přírodní alternativu retinolu, společně s rozjasňujícími prekurzory peptidů. Je proto skvělou volbou pro každého, kdo nechce nebo nemůže používat kosmetiku s vitamínem A (retinol, retinal a další deriváty). 

Jako retinol pro těhotné

V těhotenství a období kojení je dle doporučení lékařů vhodné se kosmetice s obsahem vitamínu A vyhýbat, může mít totiž negativní vliv na vývoj plodu a kojených dětí. O úžasný účinek retinolu v podobě omlazení, pročištění a rozjasnění pleti nicméně nemusíte díky BAKUCHIOL PEPTIDES přijít. Z etických důvodů není sérum BAKUCHIOL PEPTIDES přímo testováno na těhotných či kojících ženách, nicméně neobsahuje žádnou látkou, která by v období těhotenství či kojení mohla být jakkoliv riziková. 

Proti vráskám a pro zklidnění pleti

BAKUCHIOL PEPTIDES zjemňují a zklidňují pleť, jejíž ochrannou bariéru obnovují. Pleť je díky tomu chráněná, bez podráždění a začervenání, zároveň ale pružná a zpevněná. Aktivní látka bakuchiol napomáhá vyhlazení vrásek a jemných rýh, další aktivní látky pleť rozjasňují a zesvětlují tmavé skvrny na kůži. Sérum je navíc vhodné pro všechny typy pleti, tedy i takové, které typicky vitamín A (retinol) netolerují. 

4 látky pro krásnou pleť

1,25% bakuchiol:
Přírodní alternativa retinolu působí stejně jako samotný vitamín A, tedy stimuluje produkci kolagenu, navíc zlepšuje hydrataci pokožky. Obdobně jako retinol omlazuje pleť tím, že působí na genovou expresi. Má také protizánětlivý účinek, a tím pádem redukuje vznik pupínků a akné, a zároveň v pleti zklidňuje zánět. 

Rozjasňující prekurzory peptidů:
Lipoaminokyselina, který se snadno vstřebává do pokožky a je schopna inhibovat aktivitu hormonů stimulujících melanocyty, a tím pádem působí preventivně proti produkci kožních pigmentu melaninu, což v důsledku vede k rozjasnění pleti a redukci nadměrné pigmentace a stařeckých skvrn. 

Pupečník asijský:
V tradiční korejské péči o pleť je pupečník asijský oblíbený jako aktivní látka podporující hojení a regeneraci pokožky, navíc z protizánětlivým účinkem. Protože v pleti stimuluje produkci kolagenu I. typu a podporuje proliferaci kožních buněk, vede k omlazení pleti. 

Inka omega olej:
Olej ze semen rostliny Sacha inchi je jedním z největších přírodních zdrojů omega mastných kyselin. Ty při topické aplikaci vyplňují mezery mezi kožními buňkami v nejsvrchnější vrstvě kůže, stratum corneum, a tím obnovují fungování ochranné kožní bariéry a brání dehydrataci pleti. 

Jak používat v rámci filozofie CSA?

Protivrásková filozofie CSA od Medik8 spočívá v aplikaci vitamínu C a SPF ráno a používání produktu s vitamínem A večer. Pokud vitamín A používat z nějakého důvodu nemůžete, BAKUCHIOL PEPTIDES jej dokáže v péči zastoupit, přičemž BAKUCHIOL PEPTIDES můžete používat jak večer, tak ráno. 

Podpořte účinek retinolu

BAKUCHIOL PEPTIDES můžete ale používat také zároveň s vitamínem A. V takovém případě používejte BAKUCHIOL PEPTIDES v rámci ranní péče o pleť a vitamín A zařaďte večer. 

Používejte jako vitamín A

  • Ráno a večer naneste po čištění pleti 6 kapek séra BAKUCHIOL PEPTIDES na pleť v obličeje, na krku a v dekoltu. Pokud jste zvyklí používat ještě další sérum na bázi vody, BAKUCHIOL PEPTIDES aplikujte na pleť až po tomto séru. Po vstřebání BAKUCHIOL PEPTIDES použijte sérum s vitamínem C a denní krém v případě ranní péče a noční krém v případě večerní péče.
  • Sérum o objemu 30 ml vystačí na zhruba 100 aplikací.
  • Po otevření spotřebujte sérum do 12 měsíců.