Velikost balení: 30 tobolek

Ceramides+ ANNA BRANDEJS

Doplněk stravy pro úlevu od suché pleti

Ceramides+ podpoří regeneraci kůže, zlepší její texturu a uleví od nepříjemných projevů vysušení a dehydratace, jako jsou rýhy, pnutí, šupinky či svědění. Zbavte se nadobro suché pleti díky dávce ceramidů a dalších 3 účinných látek.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Zvolte více kusů a ušetříte
Cena: 1 490 Kč
Skladem - ihned posíláme

Suchá pleť rychleji stárne, dříve se na ní objevují vrásky a jemné rýhy a ztrácí pružnost. Příčinou je nedostatek kožních lipidů, tzv. ceramidů, a jejich snížená produkce. Navyšte obsah prospěšných lipidů v kůži s Ceramides+ ANNA BRANDEJS a dejte sbohem vysušené, dehydratované a unavené pleti.

Doplněk stravy Ceramides+ ANNA BRANDEJS obsahuje vedle ceramidů resveratrol, koenzym Q10 a astaxantin. Jeho čtyři aktivní látky společně zlepšují hydrataci pokožky. Posilují ochrannou bariéru kůže, regeneraci pleti a celkově podporují její zdraví. Bojujte proti předčasnému stárnutí kůže, vráskám a dehydrataci. S Ceramides+ ANNA BRANDEJS si všimnete rozdílu v kvalitě pleti!

Ceramidy použité v Ceramides+ ANNA BRANDEJS mají prokázané účinky v klinické studii:

  • lepší hydratace o 23 % po dvou týdnech, po 60 dnech dokonce o 36 %
  • méně šupinek na pleti a úleva od pnutí u 75 % účastníků
  • redukce vrásek o 9 % po 2 týdnech, po 60 dnech o 19 %
  • lepší elasticita pleti o 15 % po 2 týdnech, po 60 dnech o 36 %
  • zjemnění pleti o 63 % po 60 dnech
Aktivní látkaDenní dávka% RHP*
Koenzym Q1050 mg**
Ceramosidy - polární lipidy z pšenice (extrakt z pšeničných semen)30 mg**
Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské, Polygonum cuspidatum)5 mg**
Astaxantin (extrakt z mikrořasy Haematococcus pluvialis)5 mg**

*RHP: referenční hodnota příjmu

**RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena

Ceramidy:
Patentované fytoceramidy získávané z pšeničných klíčků zvyšují obsah důležitých ceramidů v pleti. Obnovuje se díky tomu její ochranná bariéra, zlepšuje se hydratace a její zdraví celkově. Podle klinické studie dochází již po 2 týdnech užívání k lepší hydrataci pleti, úlevě od šupinek a pnutí, k redukci vrásek, zjemnění pleti a zlepšení její hydatace.

Resveratrol:
Přírodní polyfenol, který se nachází v některých rostlinách, z nichž nejznámější je réva vinná. Resveratrol je známý svými antioxidačními schopnostmi, které chrání organismus před negativními účinky volných radikálů. Díky antioxidačnímu působení může také chránit pleť před UV zářením, a tak přispět k normálnímu stavu pokožky, minimalizovat známky stárnutí a přispívat k lepší pružnosti pleti.

Astaxantin:
Díky svému silnému antioxidačnímu účinku napomáhá ochraně kůže před oxidativním stresem, kdy napomáhá omezit produkci volných radikálů často spojovaných s projevy předčasného stárnutí pleti a vráskami. Podporovat může také hydrataci pleti, navyšovat její pružnost a zlepšovat její přirozenou ochranu před poškozením UV paprsky.

Koenzym Q10 (CoQ10):
Protože je silný antioxidant, napomáhá ochraně kůže před předčasným stárnutím a podporuje její ochranu před poškozením slunečním zářením. Díky svému vlivu na energetický metabolismus stimuluje rychlejší obnovu buněk, a tím pádem regeneraci pleti pro její zdravější vzhled.

  • Ceramides+ ANNA BRANDEJS užívejte jednu tobolku denně během jídla.
  • Balení obsahuje dávku na 1 měsíc, tedy 30 tobolek