Velikost balení: 15 ml

CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE 10

Nejsilnější omlazující oční krém s vitamínem A a ceramidy

Užijte sílu vitamínu A přímo na oční okolí. Nejsilnější noční oční krém s retinalem a ceramidy vyhlazuje vrásky, ulevuje od otoků kolem očí a zesvětluje tmavé kruhy pod očima. Probouzejte se každé ráno svěží a s viditelně omlazeným očním okolím. Stačí jeden kosmetický produkt - CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE 10!

Celý popis
Doprava zdarmaDoprava zdarma
100% vegan100% vegan
Cena: 2 090 Kč
Skladem - ihned posíláme

Nejsilnější noční krém proti vráskám kolem očí

Přichází revoluce v péči o oční okolí. K oblíbenému celoobličejovému séru CRYSTAL RETINAL přibyl noční oční krém CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE. Obsahuje enkapsulovaný retinal (retinaldehyd) pro účinné a rychlé omlazení pleti v okolí očí a celou řadu látek, které maximalizují výživu a hydrataci očního okolí. Pro nejlepší efekt proti vráskám vyvinul Medik8 CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE v přímé spolupráci s očním specialistou. 

Omlazení očního okolí

 • Viditelně redukuje vrásky kolem očí (tzv. vějířky)
 • Rozjasňuje oční okolí
 • Zpevňuje pleť kolem očí a obnovuje její kontury
 • Zesvětluje tmavé kruhy pod očima
 • Odstraňuje otoky kolem očí
 • Zlepšuje vzhled unaveného očního okolí
 • Hloubkově hydratuje a vyživuje pleť během noci

Ideální pro citlivé oční okolí

Ultra pomalé uvolňování retinaldehydu je nejvhodnější pro ochranu citlivého očního okolí před podrážděním.

Hydratace a vyplnění vrásek kolem očí 

Kromě retinalu obsahuje krém ceramidy a výplňové kuličky kyseliny hyaluronové, které řeší klíčové problémy očního okolí, jako je opuchlost, únava a úbytek objemu pleti. Výplňové kuličky jsou vyrobeny z dehydratované, zesíťované vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Voda v pokožce kuličky hydratuje a způsobuje jejich nabobtnání v horních vrstvách kůže.  Jak kuličky nabývají na objemudochází k vyhlazení vrásek. Účinek je rychlý a k viditelné změně vzhledu pleti dochází během noci. Enzymy v kůži v čase biologicky odbouratelné kuličky rozloží a přemění zpět na normální kyselinu hyaluronovou, která napomáhá pokožku hydratovat.

Vyberte si stupeň omlazení pro vaši pleť 

CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE je k dispozici ve 3 stupňujících se intenzitách pro postupně viditelné výsledky. I do oční péče přinášíme žebříček, po kterém lze postupovat k vyšším koncentracím:

 • CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE 3 s 0,03% retinaldehydem ideální pro začátečníky s vitamínem A nebo pro ty, co mají velmi citlivou pleť
 • CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE 6 s 0,06% retinaldehydem skvělý pro každého, kdo má již s vitamínem A zkušenosti
 • CRYSTAL RETINAL CERAMIDE EYE 10 s 0,1% retinaldehydem vhodný pro zkušené uživatele vitamínu A

Látky, které vymažou vrásky z očního okolí

Enkapsulovaný retinal (retinaldehyd):
Derivát vitamínu A s až 11x rychlejším účinkem než běžné formy retinolu. Ultra pomalé uvolňování chrání oční okolí před podrážděním, přitom jej ale viditelně omlazuje.

Ceramidy:
Ceramidy se přirozeně vyskytují v kožní bariéře. Komplex ceramidů v krému snadno proniká do pokožky očního okolí a poskytuje jí maximální výživu a hydrataci během noci.

Výplňové kuličky kyseliny hyaluronové:
Inovativní forma kyseliny hyaluronové, která vyplňujevyhlazuje jemné linky a vrásky. V pleti kuličky „nabobtnají“ a dodají jí tak plnost, pevnost a strukturu. 

Extrakt z heřmánku (Bisabolol):
Přírodní antioxidant s protizánětlivými účinky viditelně zklidňuje citlivou pokožku.

Unikátní stabilizační systém:
Patentovaný systém s dvojitou stabilizací

Používejte večer

 • Po večerním čištění pleti naneste malé množství na oční okolí, vyhněte se pohyblivým víčkům.
 • Pleť nechejte vitamínu A přivyknout. První dva týdny aplikujte dvakrát týdně, následující dva týdny ob den. Po měsíci již můžete aplikovat denně.
 • Nezapomínejte na každodenní aplikaci produktu chránícího před UV zářením, s nímž pokračujte až týden po ukončení aplikace CRYSTAL RETINALU. Obsažený retinaldehyd může zvyšovat citlivost pleti vůči slunečnímu záření.
 • Upozornění: Produkty s obsahem vitamínu A nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.