Velikost balení: 2 x 50 ml

H.E.O. MASK

Dvoukroková noční hydratační maska

Dopřejte své pleti maximální dávku hydratace a probouzejte se s vyhlazenou, obnovenou a zjemněnou pletí díky H.E.O. MASK, noční hydratační masce, která se ve dvou krocích postará nejen o zvlhčení pleti, ale i vyhlazení jemných rýh a vrásek.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 1 780 Kč
Skladem - ihned posíláme

Noční hydratační maska s kyselinou hyaluronovou

Probuďte se s krásně vyhlazenou, vypnutou a pružnou pletí s H.E.O. MASK! Dvoukroková maska obsahuje ty nejlepší hydratační klinicky ověřené složky. Humektanty, emolienty a okluziva v optimálním poměru účinkují ve vzájemné harmonii a zanechávají pokožku hydratovanou, vyhlazenou a intenzivně vyživenou. V prvním kroku aplikujete zvlhčující modrý gel, v druhém kroku výživný bílý krém.

1. krok: Modrý gel

Humektanty v modrém gelu jsou molekuly s velkým počtem hydroxylových (OH) skupin, které působí jako magnety na vodu. Humektanty v horní vrstvě pokožky mají schopnost přitahovat vodu ze spodních vrstev. Mají rovněž schopnost vázat na sebe vodu z okolního prostředí.

 • Kyselina hyaluronová různých molekulárních hmotností, Glycerin, NMF (přirozené hydratační magnety), Glyceryl Glukosid, Blue Sea Kale (Crambe maritima – přímořská rostlina)

2. krok: Bílý krém

Emolienty v bílém krému jsou obvykle tělu vlastní lipidy, které vyplňují chybějící prostor mezi odumřelými kožními buňkami v horní vrstvě pokožky, a tím posilují a obnovují kožní bariéru a vyhlazují pleť. Snižují se ztráty vody z pokožky.

 • Ceramidy, Skvalan, Kyselina linoleová

Okluziva v bílém krému jsou velké molekuly, které nepronikají do pokožky, ale zůstávají na jejím povrchu a zabraňují transepidermálním ztrátám vody z pokožky (uzamykají vodu v pokožce).

 • Dimethicone

Pro koho je maska s kyselinou hyaluronovou vhodná?

 • Velmi suchá, dehydratovaná pokožka
 • Citlivá pokožka s tendencí k podráždění
 • Zralá pleť v období menopauzy, kdy je nutné podpořit hydrataci všech vrstev kůže
 • Pleť zvykající na používání kosmetiky s vitamínem A
 • Pleť vystavovaná častým teplotním změnám či chladným teplotám

Hydratace až na 72 hodin

Účinek H.E.O. MASK potvrzují klinické studie. Pokožku hydratuje, uzamyká v ní vlhkost a obnovuje fungování ochranné kožní bariéry až po dobu 72 hodin (nezávislá klinická studie, kdy H.E.O. MASK testovalo 35 účastníků po dobu 4 týdnů). Nejen, že bude pleť viditelně svěží a zjemněná, ale také chráněná před vysychání a podrážděním pleti.

Používejte večer pro maximální hydrataci během noci

 • Použijte vždy jako poslední krok vaší večerní péče místo obvyklého nočního hydratačního krému.
 • Po vyčištění pleti a aplikaci produktů s vitamínem A naneste množství o velikosti mandle modrého gelu (krok 1) na celý obličej, krk a dekolt. Vyhněte se oblasti očí. Nechte pořádně vstřebat. Poté jemně vmasírujte bílý krém (krok 2) v množství velikosti mandle opět na celý obličej, krk a dekolt. Nechte působit přes noc. Nesmývejte.
 • Aplikujte 2-3 x týdně nebo dle potřeby