Velikost balení: 2 ks

Hydratační balíček: Liquid Peptides & Advanced Night Restore

Sérum a noční krém pro dokonalou hydrataci

„Suchý únor“ možná svědčí vaším játrům, ale rozhodně ne pokožce. Ta si naopak zaslouží pořádnou dávku výživy a hydratace, o kterou se společně postarají dva bestsellery od Medik8 – sérum Liquid Peptides a noční krém Advanced Night Restore. Pokud si pořídíte tyto dva produkty zároveň, získáte je o 20 % levněji, než kdybyste si je pořizovali samostatně. Ušetříte tak 562 Kč.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

V naší speciální akci „Suchý únor“ si toto duo můžete pořídit s 20% slevou, tedy o 562 Kč levněji, než kdybyste si krém a sérum kupovali samostatně.

Liquid Peptides - Omlazení s peptidy

Sérum s peptidy Liquid Peptides proti vráskám omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí!

LIQUID PEPTIDES - Omlazení s peptidy LIQUID PEPTIDES - Omlazení s peptidy Sérum s peptidy LIQUID PEPTIDES proti vráskám omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí! 1 650 Kč

Advanced Night Restore

Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. Advanced Night Restore zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky.

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky. 1 780 Kč