Velikost balení: 15 g

New Gel+ E

Silikonový gel na jizvy
Chcete opravdu vyhladit vaše jizvy či strie? Silikonový gel New Gel+ E je dokáže zarovnat, vyhladit i zesvětlit. Díky vitamínu E pokožku zároveň zjemní a hydratuje. Snadno se aplikuje a rychle zasychá, takže vás nebude ničím omezovat. Ideální v kombinaci se silikonovými náplastmi New Gel+.
Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 935 Kč
Skladem - ihned posíláme

Silikonový gel na jizvy

New Gel+ E opravdu funguje. Je klasifikován jako zdravotnický prostředek a v USA získal certifikaci FDA. Co to znamená? Tento certifikát je udělen jedině těm produktům, které mají prokázanou více než 50% účinnost.

Po aplikaci na pokožce New Gel+ E rychle zaschne, přičemž na ní vytvoří jemnou voděodolnou vrstvu silikonu. Ta působí jako ochranná bariéra. Jaký je princip účinků gelu? Přípravek jizvy uzavře před potenciálně negativními vlivy vnějšího okolí (vzduch, ale i bakterie) a poškozené tkáně výrazně hydratuje, díky obsahu vitamínu E. Ten pokožku navíc zjemní. New Gel+ E doporučujeme používat v kombinaci se silikonovými náplastmi New Gel+.

Prestižní ocenění

V roce 2018 získal NewGel+ tři prestižní ocenění Aesthetic Everything, a to hned ze tří kategorií: Největší skokan trhu (Top Breakout Company), Nejlepší produkt na jizvy a hojení pleti (Top Scar and Skin Repair Product) a Nejlepší lékařské nutraceutikum (Top Medical Nutraceutical).

Vyhladí a zjemní 

 • Redukce jizev
 • Zahlazení jizev
 • Zesvětlení jizev
 • Efektivní i proti striím

Prokázaná účinnost

 • Klinicky prokázaná účinnost - viditelná redukce jizev během 4 - 8 týdnů
 • Kompletní redukce jizev zpravidla po 3 měsících, u starších jizev po 5 - 6ti měsících
 • Ideálně působí v kombinaci se silikonovými náplastmi New Gel+
 • Snadno se aplikuje, po nanesení gelu se rychle vstřebá
 • Bez parfemace
 • Vhodný pro všechny typy pokožky
 • Po zaschnutí gelu můžete na dané místo nanést opalovací krém, krém, make-up nebo jiné kosmetické přípravky dle potřeby

Před a po

Pediatrická operace srdce

1. fotografie: 2 týdny od chirurgického zákroku, terapie gelem New Gel+E zahájena po 5 týdnech od zákroku

2. fotografie: Jizva ošetřovaná po dobu 2 měsíců NewGel+E dvakrát denně

3. fotografie: Jizva ošetřovaná po dobu 4 měsíců NewGel+E dvakrát denně

Mohs mikrografická chirurgie

1. fotografie: Rána po odstranění bazaliomu technikou Mohs

2. fotografie: 7 dní po zákroku a po odstranění stehů, zahájení péče o jizvu gelem NewGel+E 

3. fotografie: Jizva ošetřovaná po dobu 7 týdnů NewGel+E dvakrát denně

Oční víčko po útoku psa

1. fotografie: 17letá pacientka po pokousání psem v lokalitě očního víčka (5. září 2016)

2. fotografie: 1 měsíc po chirurgickém ošetření. Ošetřování gelem New Gel+E započalo po 3 týdnech po prvotnínm zákroku

3. fotografie: V lednu pacientka vyměnila New Gel+E za NewGel+UV. Na jizvu pacientka aplikovala gel New Gel+E/New Gel+UV po dobu více než 5 měsíců.

Jizva po operaci štítné žlázy

Využití gelu New Gel+

Na mladé i staré jizvy

Všechny typy jizev - jizvy do stáří 2 let i starší. Pokud se jedná o starší jizvy, nástup účinku přípravku je pomalejší. Působí i na strie.

Zlepší vzhled všech typů jizev

 • Keloidní
 • Traumatické
 • Jizvy po spáleninách
 • Hypertrofické
 • Jizvy po operacích
 • Jizvy po kosmetických procedurách
 • Jizvy způsobené po ošetření laserem

Proč koupit u nás?

Poskytujeme komplexní péči pro redukci jizev. Ke stávajícímu portfoliu silikonových náplastí New Gel+ různých rozměrů, které uspokojí všechny vaše požadavky, jsme zařadili i tento silikonový gel s obsahem vitamínu E. Kombinace náplastí a gelu je ideální řešení pro zahlazení a zesvětlení čerstvých i starších jizev.

Silikon a vitamín E

Silikonový gel:
Prokazatelně účinný v redukci jizev
NPA35IZ

Tokoferol neboli Vitamín E (1%):
Zvláčňuje pokožku, hydratuje zjizvenou tkáň, a tím působí pozitivně  v procesu redukce jizev.

Používejte alespoň dva měsíce

Před každou aplikací umyjte a usušte oblast, kde chce New Gel+ E použít. Na vybrané místo naneste tenkou vrstvu gelu a jemně jej vmasírujte do pokožky. Gel nechte jednu až dvě minuty zaschnout. Poté můžete místo překrýt oblečením nebo použít jiný kosmetický přípravek dle potřeby. Pro viditelnou redukci jizev doporučujeme gel používat alespoň dvakrát až třikrát denně. Po koupeli, plavání nebo cvičení vždy aplikujte novou vrstvu.

Pro zajištění maximálního efektu je vhodné používat New Gel+ E alespoň po dobu dvou měsíců. Pro redukci starších jizev doporučujeme používat až po dobu šesti měsíců. Obsah balení je 15 g gelu v tubě.

Upozornění

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu – tedy po odstranění stehů, na pleť bez strupů a mokvání. Přípravek je určený jen k zevnímu použití. Vyhýbejte se kontaktu přípravku s očima. Nepoužívejte v případě popálenin III. stupně a na otevřené rány. Nenechávejte v blízkosti dětí. Skladujte v suchu a chladu.