Velikost balení: 30 ml

Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS

Omlazující sérum s peptidy a prebiotiky

Peptidové sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS vás zbaví vrásek a jemných rýh. Pokožku viditelně zpevní a obnoví její povadlé kontury, protože maximalizuje produkci kolagenu a elastinu v pleti. Sérum zklidňuje pleť a ulevuje od začervenání a podráždění díky tomu, že obnovuje rovnováhu kožního mikrobiomu. Jedině silná a zdravá pleť může být krásná! 

Celý popis
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 1 990 Kč
Skladem - ihned posíláme

Sérum proti vráskám s peptidy a prebiotiky

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS s originálním složením patentovaných látek zklidňuje pokožku, odstraňuje vrásky a zpevňuje pleť. Prvních účinků si všimnete již 5 minut po aplikaci! Peptidy zvyšují obsah kolagenu a elastinu, což vede ke výraznému zpevnění pleti, vyhlazení rýh a redukci viditelných známek stárnutí. Prebiotikum z červené řasy zklidňuje a posiluje pleť. 

Benefity Peptides + Prebiotics

  • Vyhlazuje vrásky a jemné rýhy
  • Zpevňuje pleť
  • Obnovuje elasticitu pleti
  • Zklidňuje podráždění a začervenání
  • Udržuje zdravý mikrobiom pleti
  • Obnovuje povolené kontury obličeje
  • Působí proti předčasnému stárnutí pleti
  • Hloubkově hydratuje

Látky pro omlazení pleti a její ochranu

ExpoZen®:

Prebiotikum získávané z červené řasy Halymenia durvillei optimalizuje mikrobiom pleti. Ulevuje od začervenání a podráždění již do 6 dní. Pleť chrání před tzv. expozomem, negativními negenetickými vlivy, které mají za následek předčasné stárnutí pleti a rozvoj vrásek. Vyhlazuje vrásky a optimalizuje mikrobiotu na kůži.

Směs 3 peptidů:

Peptidový mix, který omlazuje pokožku. Peptidy stimulují produkci kolagenu (o 57 %) a elastinu (o 169 %) v pleti. Díky tomu posilují, zpevňují a chrání pleť před předčasným stárnutím. Směs peptidů vyhlazuje existující vrásky a jemné rýhy, a zároveň působí preventivně proti jejich vzniku. Podporují také ochranu pleti před poškozením UV paprsky a modrým světlem.

Zemea a PRODEW® 600:

Zvlhčující látky zlepšující účinnost séra. Společně zajišťují dlouhodobou hydrataci a zlepšují elasticitu pleti.

Omlazující sérum na ráno i večer

Sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS používejte ráno a večer po vyčištění pleti. Po jeho vstřebání aplikujte ráno denní krém Daily Defence + Repair ANNA BRANDEJS a večer noční krém Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti.