Velikost balení: 150 ml

PRESS & CLEAR (náhradní náplň)

Exfoliační tonikum s kyselinou salicylovou a tranexamovou

Získejte krásnou, zářivou pleť bez akné, rozšířených pórů a nadměrné pigmentace díky toniku PRESS & CLEAR od Medik8. Obsahuje kyselinu salicylovou s postupným uvolňováním, je proto vhodné i pro nejcitlivější pleť, kterou nedráždí. Navíc, aby Medik8 splnil svůj závazek týkající se udržitelnosti, poskytuje produkt v plné verzi a zároveň ve verzi „refill“, tedy náhradní náplně, k níž jednoduše použijete pumpičku z klasického balení.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 890 Kč
Skladem - ihned posíláme

Exfoliace pro citlivou pleť

PRESS & CLEAR je jemné exfoliační tonikum s postupným uvolňováním zapouzdřené kyseliny salicylové a s optimalizovaným pH 5,5. Nejvíce tonikum ocení všichni, kdo mají aknózní, mastnou, a zároveň citlivou pleť. 

Prevence nedokonalostí a hyperpigmentace

Tonikum PRESS & CLEAR je ideální jako prevence pupínků, akné a rozšířených pórů. Reguluje také existující projevy akné a černé tečky a poradí i s tmavými flíčky po akné. Zesvětluje i nadměrnou pigmentaci a sjednocuje barevně pleť. S pravidelným používáním je pleť čistá, vyživená a hydratovaná. Díky svému jemnému složení nenarušuje fungování ochranné kožní bariéry, a tím podporuje celkové zdraví pleti.

Viditelný účinek už za týden

 • Podporuje čistější pleť během 7 dní
 • Pokožka je jasnější, hladší a zdravější během 7 dni
 • Minimalizuje černé tečky a póry během 2 týdnu
 • Nekomedogenní
 • Zlepšuje fungování ochranné kožní bariéry
 • Snižuje výskyt pupínků a nedokonalostí
 • Sjednocuje barevný tón pleti
 • Ideální pro citlivou pleť
 • Nelepí ani nemastní pleť

Ideální tonikum pro:

 • citlivou pleť se sklonem k pupínkům a ucpaným pórům
 • redukci nedokonalostí, mastné pleti a zvětšených pórů, mdlého tónu pleti a pozánětlivých skvrn
 • prevenci předčasného stárnutí pleti
 • podporu pleti v době menopauzy
 • krásnou a čistou pleť
 • barevné sjednocení pleti

Složení s BHA kyselinou a přírodními extrakty

2% kyselina salicylová s postupným uvolňováním:

Maximálně silná 2% kyselina salicylová uvolňuje póry, bojuje s bakteriemi způsobujícími pupínky a podporuje viditelné projasnění pleti. Technologie zapouzdření pomalu dávkuje kyselinu salicylovou do pokožky, což umožňuje každodenní používání i pro citlivou plet. 

2% kyselina tranexamová:

Kyselina tranexamová pomáhá blokovat process tvorby pigmentací a tmavých skvrn. V PRESS & CLEAR pomáhá redukovat výskyt pigmentových skvrn a podporuje rovnoměrný tón pleti. Má rozjasňující a zklidňující účinky

Extrakt ze saké: 

Vyživující výtažek ze saké, který pochází z fermentované rýžové vody a je bohatý na přírodní aminokyseliny, hydratuje a podporuje přirozenou kožní bariéru, aby byla silná, zdravá a odolná vůči případným poškozením. 

Aloe Vera:

Látka přírodního původu, která pomáhá zklidnit pokožku a udržuje ji klidnou a hydratovanou. 

Proč je důležité vyvážené pH? 

Jemné složení má neutrálnější pH ~5,5, které je v souladu s přirozeným pH pokožky a zajišťuje příjemný pocit na pokožce. Zatímco jiné exfoliační kyseliny, například AHA, vyžadují pro své působení a účinek nízké pH, kyselina salicylová je výjimečná, protože je účinným exfoliantem jak při nízkém, tak při neutrálnějším pH. Vyvážené pH přípravku PRESS & CLEAR přispívá k tomu, že neštípe a je jemné k pokožce. Optimalizované pH nezpůsobuje podráždění a zároveň je dostatečně silné k působení kyselin. 

Pro krásnou pleť stačí kliknout

Točte dávkovač proti směru hodinových ručiček, dokud uzávěr neklikne. Přiložte vatový polštářek na uzávěr a 3- 4x jej stiskněte. Poté přetřete vatovým polštářkem obličej, vyhněte se očnímu okolí. Aplikujte ráno i večer na očištěnou pleť. Dávkovač zajistíte opět točením pumpičky ve směru hodinových ručiček, dokud uzávěr neklikne. 

U nových uživatelů doporučujeme používat z počátku jednou denně a pokud je vše v pořádku, tak bez problémů dvakrát denně.