Velikost balení: 4 produkty

Vánoční balíček Celebrated od Medik8

Nejoblíbenější produkty v ekologickém duchu

Získejte zdravím zářící pleť v souladu s ekologickým přístupem. Ve vánočním balíčku Celebrated získáte jemné exfoliační tonikum Press & Glow a klasické sérum s vitamínem A Crystal Retinal 3, a k tomu 16 opakovaně použitelných odličovacích tamponků a praktickou pomůcku, s níž zvládnete sérum Crystal Retinal využít do poslední kapky.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Co je třeba pro dokonalý vzhled pleti? 

Odborníci v péči o pleť se shodují na tom, že se neobejdete bez vitamínu A a bez pravidelné exfoliace pleti. To vše získáte ve vánočním balíčku Celebrated od Medik8 v podobě séra Crystal Retinal 3 a jemného exfoliačního tonika Press & Glow, jenž je vhodné i pro citlivou pleť. V cenově zvýhodněném balíčku navíc získáte jako dárek 16 bavlněných odličovacích tamponků pro opakované použití s tonikem Press & Glow a speciální klíč pro maximální využití séra Crystal Retinal 3.

Balíček Celebrated je ideální pro všechny, kdo se chtějí seznámit s nejoblíbenějšími produkty od Medik8 a chtějí získat krásnou pleť, a zároveň působit preventivně proti jejímu stárnutí. 

Exfoliační PHA tonikum s enzymovým aktivátorem na každodenní použití: Press & Glow (200 ml)

Pokud máte citlivější pleť, která nesnáší klasická exfoliační tonika s obsahem AHA/BHA kyselin, ale přesto chcete podpořit přirozenou exfoliaci pleti a účinek vitamínu A (retinolu), tonikum Press and Glow je tím pravým řešením. Představte si dokonale sjednocenou pleť, která je hydratovaná a zjemněná. Takovou můžete mít i vy díky toniku Press & Glow, které nejen, že napomáhá obnově povrchu pleti, ale zlepšuje také schopnost pleti vstřebávat aktivní látky jako vitamín C či vitamín A z krémů a sér. Díky svému účinku na pleť navíc působí jako dokonalý podklad pod make-up. Nedráždivým způsobem redukuje nadměrnou pigmentaci a rozjasňuje a barevně sjednocuje pleť, která je s pravidelným používáním rozzářená, zjemněná a zklidněná.

Sérum pro omlazení pleti s vitamínem A: Crystal Retinal 3 (30 ml)

Vitamín A je jednou z nejoblíbenějších látek pro péči o pleť. Působí proti akné, zpomaluje stárnutí pleti a redukuje pigmentace. Jestliže s ním dosud nemáte zkušenosti, stabilní noční sérum Crystal Retinal 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydem pro vás bude to pravé.

Vymačkávač tuby

Pratelné bavlněné polštářky (16 ks)

Chcete se o jednotlivých produktech dozvědět více?

PRESS & GLOW PRESS & GLOW Pokud máte citlivější pleť, která nesnáší klasická exfoliační tonika s obsahem AHA/BHA kyselin, ale přesto chcete podpořit přirozenou exfoliaci pleti a účinek vitamínu A (retinolu), tonikum PRESS & GLOW je tím pravým řešením. Navíc, aby Medik8 splnil svůj závazek týkající se udržitelnosti, poskytuje produkt v plné verzi a zároveň ve verzi „refill“, tedy náhradní náplně, k níž jednoduše použijete pumpičku z klasického balení. 960 Kč

CRYSTAL RETINAL 3 CRYSTAL RETINAL 3 Vitamín A je jednou z nejoblíbenějších látek pro péči o pleť. Působí proti pupínkům, zpomaluje stárnutí pleti a redukuje pigmentace. Jestliže s ním dosud nemáte zkušenosti, stabilní noční sérum CRYSTAL RETINAL 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydem pro vás bude to pravé. 1 480 Kč