Vánoční balíček Diamant mezi omlazujícími krémy

Vánoční balíček nemusí nutně obsahovat hromadu produktů, když si pořídíte tento, získáte nejúčinnější omlazující krém r-Retinoate za skvělou vánoční cenu!
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Medik8 r-Retinoate je supersérum určené na redukci vrásek. Obsahuje patentovanou molekulu r-Retinoate, která zajišťuje maximální stabilitu a účinnost. Vyzkoušejte r-Retinoate za vánoční cenu 3 390 Kč. Oproti klasické ceně tak ušetříte 600 Kč! Udělejte si na Vánoce radost a pořiďte si tento nejsilnější retinol v limitované edici ve vánočním balení!

Diamant mezi omlazujícími krémy: r-Retinoate

Oblíbila jste si sérum s retinolem, ale chtěla byste něco účinnějšího? Pak vyzkoušejte toto "Ferrari mezi omlazovacími produkty". Patetovaná molekula Retinyl retinoate je 8x účinnější než klasický retinol, díky enkapsulaci molekuly a její fotostabilitě můžete tento produkt používat bez obav z podráždění i během dne, nikoliv pouze v noci jako běžná retinolová séra. Již za čtyři týdny používání je pleť opticky načechraná, hladká a rozjasněná. 

  • Návod k použití: Ráno nebo také večer po očištění pleti naneste malé množství (2-3 pumpičky) na oblast obličeje, krku a dekoltu a rovnoměrně rozetřete. Pokud nanášíte ráno, doporučujeme po vstřebání aplikovat krém s ochranným SPF faktorem. Při aplikaci večer nechte vstřebat a naneste hydratační noční krém, ideálně Medik8 Hydr8 Night. Pokud máte suchý typ pokožky, doporučujeme vždy kombinovat s hydratačním krémem, aby byla pokožka ideálně hydratována.
  • Objem produktu: 50 ml 

R-RETINOATE DAY & NIGHT R-RETINOATE DAY & NIGHT Super jemné sérum R-RETINOATE DAY & NIGHT představuje průlom v anti-ageing péči o pleť. Redukuje všechny známky stárnutí pleti - vrásky, povolení pleti, pigmentace a stařecké skvrny. První výsledky jsou viditelné již po 6 týdnech. Užijte si sílu unikátní molekuly retinyl retinoate v tomto denním séru s vitamínem A.  4 470 Kč

Množství vánočních balíčků je limitované, nabídka platí pouze do vyprodání zásob.