Velikost balení: 3 ks

Vánoční balíček Dokonalá pleť od Medik8

Kosmetika pro hydrataci, zpevnění a rozjasnění pleti

Vánoční dárky si nezaslouží jen vaši blízcí, ale i vaše pleť. Dopřejte jí dárek v podobě dokonalé hydratace, zpevnění a rozjasnění s nejoblíbenějšími produkty od Medik8, které se hodí pro každý typ pleti. Dvě séra a noční krém ve svátečním dárkovém balení se svíčkou posílí vaši pleť a dodají jí dokonalý vzhled. Navíc ušetříte 942 Kč oproti běžné ceně.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Prodej toho produktu skončil.

Dokonalá pleť od Medik8

Vánoční balíček Dokonalá pleť od Medik8 obsahuje vše, co vaše pleť potřebuje, aby vypadala odpočatě a mladistvě. Pomůže k tomu nejen hydratace, ale i vitamíny a další látky, které podpoří její regeneraci během noci.

1. Ráno a večer po čištění a tonizaci pleti vsaďte jako první na hydrataci v podobě intenzivního hydratačního séra Hydr8 B5 Intense s kyselinou hyaluronovou, vitaminem B5 a trojicí jedinečných zvlhčujících látek, které osvěží vaši pleť na maximum.

HYDR8 B5 INTENSE HYDR8 B5 INTENSE Nejoblíbenější hydratační sérum HYDR8 B5 od Medik8 nyní ve verzi INTENSE pro ještě intenzivnější hydrataci a obnovu pleti s obsahem přirozeně zvlhčujících faktorů a komplexu aktivních látek, které navyšují vlastní produkci kyseliny hyaluronové v kůži. 1 780 Kč

2. Vitamín C je pro pleť ideální ráno, a proto bude sérum C-Tetra ideální druhý krok vaší ranní péče. Sérum rozjasňuje, podporuje omlazení pleti a navíc působí proti vráskám a jemným rýhám. Se sérem C-Tetra bude vaše pleť vstávat s úsměvem.

C-TETRA SERUM C-TETRA SERUM Antioxidační sérum s vitamínem C a vitamínem E C-TETRA pleť chrání před stárnutím a redukuje jeho viditelné projevy, jako jsou vrásky, jemné linky, povolení kontur nebo nadměrná pigmentace. Redukuje také začervenání pokožky, sjednocuje její barevný tón a zlepšuje její strukturu. Ideální je též coby součást protivráskové filozofie CSA. 1 170 Kč

3. Večer si pleť zaslouží hloubkovou výživu a péči, a to zařídí noční krém Advanced Night Restore. Obsahuje ideální komplex ceramidů, které doplní vlastní kožní ceramidy, a tím pleť posilují a chrání před dehydratací, a navíc Advanced Night Restore Midnight Repair Complex™, komplex látek určených pro rejuvenaci pleti přes noc. Obsahuje silné antioxidanty, jako je extrakt z dragon fruit, borůvky aljašské (muchovníku olšolistého) a peptidy obnovující pleť. Až se ráno probudíte, bude vaše unavená, matná pleť svěží, hydratovaná, zářivá a rozjasněná. 

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky. 1 780 Kč