Velikost balení: 2 produkty

Vánoční balíček Nurture od Medik8

Luxusní péče o Vaše rty a oční okolí

Nejen pokožka obličeje, ale i vaše rty a oční okolí si zaslouží péči. Postará se o ní vánoční balíček Nurture od Medik8 obsahující hydratační pomádu Mutiny a všemi milovaný rozjasňující a omlazující oční balzám Illuminating Eye Balm. Tyto dva kousky povznesou obsah každé kosmetické taštičky a zdokonalí váš vzhled kdykoliv a kdekoliv během dne!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Prodej toho produktu skončil.

Dokonalá péče o oční okolí a rty

Ne vždy je nutné zaměřovat se na omlazení nebo nedostatky pletí. I bezproblémová pleť si zaslouží každodenní dávku lásky a výživy. Přesně s tím pomůže vánoční balíček Nurture, v němž najdete hydratační balzám Mutiny, který zvláční vaše rty a zbaví je popraskání. Na zimní měsíce nenajdete nic lepšího. Oční balzám Illuminating Eyebalm zase okamžitě rozjasní a osvěží vaše oční okolí, bez ohledu na to, jak moc jste unavení či nevyspalí. Díky menší velikosti můžete tyto dva kosmetické poklady nosit celý den při sobě a využít je v momentě největší potřeby.

Hydratační balzám na rty se skvalanem: Mutiny (15 ml)

Suché, rozpraskané rty, nepříjemné pocity pálení nebo viditelné začervenání rtů, to vše bude minulostí s prvním balzámem na rty od Medik8. Nechte se rozmazlit vysokou dávkou hydratace se skvalanovým Mutiny, který obnovuje, rychle se vstřebává, a navíc dokonale voní.

Rozjasňující oční balzám: Illuminating Eye Balm (15 ml)

Dejte STOPku unavenému očnímu okolí, kruhům pod očima, stejně jako otokům a vráskám kolem očí. S tím vším si poradí jemně tónovaný balzám Illuminating Eye Balm. Je nabitý látkami pro hydrataci a osvěžení pleti, ale také minerálními pigmenty pro výrazné rozjasnění.

Chcete se o jednotlivých produkte dozvědět více?

ILLUMINATING EYE BALM ILLUMINATING EYE BALM Dejte STOPku unavenému očnímu okolí, kruhům pod očima, stejně jako otokům a vráskám kolem očí. S tím vším si poradí jemně tónovaný balzám ILLUMINATING EYE BALM. Je nabitý látkami pro hydrataci a osvěžení pleti, ale také minerálními pigmenty pro výrazné rozjasnění. 1 080 Kč

MUTINY MUTINY Suché, rozpraskané rty, nepříjemné pocity pálení nebo viditelné začervenání rtů, to vše bude minulostí s prvním balzámem na rty od Medik8. Nechte se rozmazlit vysokou dávkou hydratace se skvalanovým MUTINY, který obnovuje, rychle se vstřebává, a navíc dokonale voní. 630 Kč