Velikost balení: 3 ks

Vánoční balíček Zářivá pleť od Medik8

Kosmetika pro rozzáření a omlazení pleti

Získejte největší ikony od Medik8 v jednom balíčku a darujte zářivou pleť. Synonymem značky Medik8 je protivrásková filozofie CSA, tedy vitamín C, SPF a vitamín A, plus nezbytná exfoliace pleti. To vše získáte ve svátečním dárkovém balení se svíčkou, a navíc ušetříte 864 Kč oproti běžné ceně. 

Celý popis
100% vegan100% vegan
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Prodej toho produktu skončil.

Zářivá pleť od Medik8

Ve vánočním balíčku Zářivá pleť od Medik8 najdete to nejoblíbenější od Medik8 v duchu protivráskové filozofie CSA. A tyto tři best-sellery jsou vhodné pro všechny typy pleti, a proto jimi můžete letos o Vánocích potěšit opravdu každého.

1. Základem krásné pleti je čištění, a proto svoji péči začněte gelovým čističem Surface Radiance Cleanse. Díky obsahu jemných AHA/BHA kyselinek a extraktu z mangostanu podporuje jemnou exfoliaci, a tím pleť připravuje na příjem dalších aktivních látek a zbavuje ji unaveného, matného vzhledu.

SURFACE RADIANCE CLEANSE SURFACE RADIANCE CLEANSE Osvěžující čisticí produkt, který jemně obnovuje povrch pleti díky komplexu látek podporujících exfoliaci, vás zbaví rozšířených pórů a vyčistí vaši pleť. Odstraní i první známky stárnutí problematické pleti. Pleť je po aplikaci zjemněná, rozzářená a pročištěná bez pocitu suchosti či pnutí. Užijte si dvojí exfoliační sílu AHA a BHA kyselin a extraktů z citrusových plodů a mangostanu. 576 Kč

2. Ráno patří v duchu CSA vitamínu C a ochraně před sluníčkem. O to se postará denní krém Daily Radiance Vitamin C s vitamínem C a SPF 30, který hydratuje pleť, rozzařuje ji a působí preventivně proti vzniku vrásek. Chrání také před UVA/UVB paprsky, a tím pádem před předčasným stárnutím. 

DAILY RADIANCE VITAMIN C DAILY RADIANCE VITAMIN C Denní hydratační krém s vitamínem C DAILY RADIANCE VITAMIN C se kromě antioxidace postará také o ochranu před UV zářením, kterou zajišťuje SPF 30. Redukuje vrásky, nadměrnou pigmentaci a zpevňuje pleť, jíž rozzařuje a osvěžuje. Díky kyselině hyaluronové navíc příjemně hydratuje. Dodejte své pleti po ránu energii! 1 780 Kč

3. Večer na pleť patří vitamín A, a to v podobě séra Crystal Retinal 6. To je vhodné pro všechny, kdo již mají s používáním vitamínu A nějakou zkušenost. Sérum Crystal Retinal působí proti vzniku vrásek a jemných, které vyhlazuje, zlepšuje ale i stav problematické pleti s pupínky, rozšířenými póry a dalšími nedokonalostmi. 

CRYSTAL RETINAL 6 CRYSTAL RETINAL 6 Super silné noční sérum proti vráskám s 0,06% retinaldehydem, který je ještě účinnější než klasický retinol. Stárnoucí pleť díky CRYSTAL RETINAL 6 získá mladistvou pevnost, pružnost a jas. 2 070 Kč