Výhodný balíček Pohádkové Vánoce s Medik8

Luxusní pečující rituál: čištění, hydratace a výživa

Vánoce jsou o pohodě a příjemně stráveném čase. Užijte si luxusní rituál o Vánocích i vy s cenově zvýhodněným balíčkem tří ikonických produktů od Medik8, se kterými zvládnete čištění pleti, hydrataci i noční obnovu pokožky. Pořiďte si vánoční balíček Medik8 s Micellar Mousse, Hydr8 B5 a Advanced Night Restore a ušetřete 653 Kč oproti tomu, kdybyste si produkty pořizovali samostatně.

Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Co je základem péče o pleť? Tzv. svatá trojice – čištění, hydratace a výživa. To všechno najdete v novém vánočním balíčku Medik8 – Luxusní pečující rituál, díky kterému získáte tři z nejoblíbenějších produktů Medik8 s 20% slevou a ušetříte tak 653 Kč oproti ceně samostatných produktů.

1. Čištění: Micellar Mousse

Každou péči o pleť by mělo odstartovat čištění. Jedině tak máte jistotu, že si pleť vezme z následně aplikovaných produktů to nejlepší a využije je na maximum. Čisticí pěna Micellar Mousse je ideální pro všechny typy pleti. Díky obsahu olivového oleje, extraktu z moringy olejodárné a glycerínu pleť hydratuje, zklidňuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistot i make-upu. Po čištění pleti Micellar Mousse vás nečekáne žádné nepříjemné pnutí či štípání pleti, jen dokonalá čistota a hydratace.

MICELLAR MOUSSE MICELLAR MOUSSE Pne či štípe vaše pleť po odlíčení? Se smývací micelární pěnou MICELLAR MOUSSE se vám to už nikdy nestane. Díky obsahu olivového oleje, extraktu z moringy olejodárné a glycerínu pleť hydratuje, zklidňuje, ale zároveň dokonale zbavuje nečistot i make-upu. 780 Kč

2. Hydratace: Hydr8 B5

Hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou Hydr8 B5 je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších produktů od Medik8, a není se čemu divit. Toto lehké gelové sérum zahrne pleť svěžestí a vláhou, aniž by ji zatěžovalo, mastilo nebo ucpávalo póry. Díky své čiré textuře a zcela nedráždivému složení je vhodné pro hydrataci všech typů pleti, od mastné a aknózní, přes normální, až po suchou a citlivou. Každé ráno, každý večer, zkrátka kdykoliv budete potřebovat dodat své pleti „šťávu“.

HYDR8 B5  - hydratační sérum HYDR8 B5 - hydratační sérum Potřebujete své pleti dodat vláhu? Spolehněte se na lehký gel HYDR8 B5. Díky kyselině hyaluronové a kyselině pantotenové bude pleť vyhlazená a chráněná. 1 350 Kč

3. Večerní výživa: Advanced Night Restore

Dodejte pleti výživu a péči, kterou přes noc potřebuje, s nabitým nočním krémem Advanced Night Restore. Ten během noci posiluje fungování přirozené kožní bariéry díky komplexu ceramidů, cholesterolu a mastných kyselin, které pleť zároveň hydratují a dodávají jí objem. Midnight Repair Complex™ s extrakty z dragon fruit a borůvky aljašské stimuluje rejuvenaci pleti a minimalizuje poškození volnými radikály. Až se ráno probudíte, bude vaše unavená, matná pleť svěží, hydratovaná, zářivá a rozjasněná. 

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svou pleť přes noc s tímto hydratačním krémem a probouzejte se každé ráno se svěží, zářivou a rozjasněnou pletí. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces stárnutí a vyhlazuje již vzniklé vrásky. 1 780 Kč