Víte, co je nejnovějším trendem v omlazení? Krása, kterou si vybudujete zevnitř

Víte, co je nejnovějším trendem v omlazení? Krása, kterou si vybudujete zevnitř

V dnešním článku se zaměříme na dvě v současnosti nejdiskutovanější látky – novinky, které vás omladí zevnitř. Omlazení zevnitř je skutečně velký trend a kosmetický průmysl začíná chrlit množství produktů s těmito látkami k vnitřnímu užití, protože čím dál víc žen i mužů sdílí své pozitivní zkušenosti.

Jedná se o kolagen a o komplex Ceramosidů. Obě látky jsou určené k vnitřnímu užití. Kosmetické krémy pečují o vaši pleť zvenčí – jejich účinné látky působí hlavně na vrchní část kůže a do střední části kůže se z nich dostane jen malé procento. A právě tato neschopnost kosmetických krému a sér proniknout do střední části kůže limituje jejich účinek.

Dodejte pleti kolagen a ceramidy

Kolagen a Ceramosidy se užívají polknutím tobolky, vstřebávají se tenkým střevem do krve a dostávají se krevními vlásečnicemi přes spodní část kůže do střední části kůže, kde kosmetika už příliš běžně nepůsobí. Kolagen a ceramosidy se do střední části kůže pomocí krevních kapilár dostanou dobře a budují ve střední části kůže hustší kolagenovou síť. Výsledkem je méně vrásek a lepší pružnost pokožky a podobně.

Komplex Ceramosidů se dostává s krví do střední i vrchní části kůže, a na rozdíl od kolagenu nejen pomáhá vyhladit vrásky, ale i výborně hydratuje kůži. Výsledky užívání kolagenu je možné pozorovat zhruba po 8 až 12 týdnech, Ceramosidy viditelně zlepší pleť již za 2 týdny.

Na trhu je již mnoho produktů s kolagenem různé kvality, a tím pádem i různým účinkem. V případě, že hledáte skutečně účinný kolagen, který má nejvyšší možnou využitelnost organismem a je 100% čistý bez příměsí, tak se podívejte na složení Collagen +11 ANNA BRANDEJS.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama doktorka Anna Brandejs. Doplněk stravy napomáhá vyhlazení vrásek, rozjasnění a zjemnění pleti. 1 880 Kč

Složení tohoto produktu vás skutečně ohromí a přesvědčí. V produktu je kromě kolagenu dalších 11 látek, například už zmiňované Ceramosidy, ale i silný extrakt z granátového jablka, kyselina hyaluronová a další. Ty společně napomáhají kůži získat mladší a zdravější vzhled.

S článkem souvisí tyto výrobky:

Collagen+11 ANNA BRANDEJS
Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými
1 880 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Vlasy svěřte lopuchu a palmě
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS7.2.2020

Vlasy svěřte lopuchu a palmě

Než začnu vyvíjet nějaký doplněk stravy, ptám se nejdřív sama sebe: S čím by moje tělo potřebovalo pomoct? Co potřebuju podpořit? Protože vlasům jsem dávala v životě občas dost zabrat, vznikl doplněk stravy Beautiful Hair Anna Brandejs. To abych jim poděkovala, že to se mnou vydržely a odměnila se jim ideální výživou, která jim pomůže rychle růst.

Anna Brandejs: Proč beru doplňky stravy
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS5.2.2020

Anna Brandejs: Proč beru doplňky stravy

Je to moje vášeň. A možná i závislost. Přiznám se, každý den sezobnu několik tabletek. Dělají mi moc dobře. Nebojte se, mluvím celou dobu o doplňcích stravy.

Mytí vlasů jednou za týden. Anna Brandejs vyzkoušela nový trend
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS2.2.2020

Mytí vlasů jednou za týden. Anna Brandejs vyzkoušela nový trend

Když jsem před časem vylepšovala složení doplňku stravy Beautiful Hair Anna Brandejs, přemýšlela jsem, čím bych mohla svým vlasům pomoci ještě jinak. Narazila jsem na několik tipů, které jsem hned vyzkoušela na vlastní vlasy.

Jak si ženy ničí vlasy a jak z toho ven?
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS1.2.2020

Jak si ženy ničí vlasy a jak z toho ven?

Zakladatelka značky doplňků stravy Anna Brandejs Anna Brandejs vypráví: "Mám velké štěstí. Příroda mi nadělila silné a husté vlasy. Jak se říká vlasy na tři hlavy. Přesto se mi už párkrát povedlo svoji kštici pořádně poničit. Samozřejmě ve snaze udělat pro sebe to nejlepší. Některé věci vlasům nesvědčí, i když to na první pohled vypadá jako skvělá péče."

Ani u kolagenu nezáleží na množství, ale kvalitě
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS30.1.2020

Ani u kolagenu nezáleží na množství, ale kvalitě

COLLAGEN + 11 Anna Brandejs je určen těm z vás, kteří od doplňku stravy očekáváte skutečné výsledky. Mořský kolagen nejvyšší kvality spolu v kombinaci s dalšími 11 aktivními látkami dělají z COLLAGEN + 11 „nejnadupanější“ doplněk stravy pro omlazení pleti. Je sestaven tak, aby vaše tělo dokázalo využít maximum látek obsažených v každé tobolce a zároveň, abyste nekonzumovali nečistoty v podobě tuků, purinů, cukrů či dokonce zbytků antibiotik, jak je tomu u některých levných doplňků stravy.