Ani u kolagenu nezáleží na množství, ale kvalitě

Ani u kolagenu nezáleží na množství, ale kvalitě

COLLAGEN + 11 Anna Brandejs je určen těm z vás, kteří od doplňku stravy očekáváte skutečné výsledky. Mořský kolagen nejvyšší kvality spolu v kombinaci s dalšími 11 aktivními látkami dělají z COLLAGEN + 11 „nejnadupanější“ doplněk stravy pro omlazení pleti. Je sestaven tak, aby vaše tělo dokázalo využít maximum látek obsažených v každé tobolce a zároveň, abyste nekonzumovali nečistoty v podobě tuků, purinů, cukrů či dokonce zbytků antibiotik, jak je tomu u některých levných doplňků stravy.

V čem je COLLAGEN + 11 odlišný od většiny doplňků stravy s kolagenem, které slibují „zázraky“?

Denní dávka doplňku stravy COLLAGEN + 11 ANNA BRANDEJS obsahuje až 2500 mg hydrolyzovaného mořského kolagenu, který je snadno vstřebatelný tenkým střevem. Klinické studie prováděné na lidech prokázaly, že díky mořskému kolagenu obsaženému v COLLAGEN + 11 můžete dosáhnout po 12 týdnech:

  • zpevnění kůže o 26,6 %
  • sjednocení barevného tónu pleti o 15 %
  • rozjasnění pleti o 10 %

Další látky obsažené v COLLAGEN + 11 ANNA BRANDEJS byly vybrány tak, aby znásobily efekt kolagenu.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama doktorka Anna Brandejs. Doplněk stravy napomáhá vyhlazení vrásek, rozjasnění a zjemnění pleti. 1 880 Kč

Vlastnosti dalších látek obsažených v COLLAGEN + 11 ANNA BRANDEJS:

Ceramosidy

Patentovaná látka získávaná z pšeničných klíčků pomáhá zlepšovat elasticitu kůže, její hydrataci a vzhled vrásek. Klinické studie prokázaly, že užívání ceramosidů obsažených v COLLAGEN + 11 ANNA BRANDEJS:

  • už po 14 dnech zlepšuje elasticitu pleti o 15 %, po 60 dnech užívání dokonce o 36 %
  • redukuje vrásky o 9 % už po 14 dnech a o 19 % po 60 dnech
  • zjemní pleť o 63 % po 60 dnech užívání
  • zvyšuje hydrataci pleti až o 16 %
  • u 75 % účastníků studie se snížil výskyt šupinek na pleti a pnutí pokožky

Extrakt z granátového jablka

Antioxidanty je přímo nabitý, obsahuje jich dokonce více než často zmiňovaný zelený čaj. Přispívá k ochraně kůže před volnými radikály a pomáhá pleti zpomalit předčasné stárnutí pokožky.

A to není všechno, Collagen +11 ANNA BRANDEJS obsahuje i další kvalitní a účinné ingredience, které přispívají k udržení krásné pleti a pomáhají zpomalit předčasné stárnutí pleti jako jsou:

Collagen + 11 ANNA BRANDEJS je luxusní doplněk stravy pro ty, kteří hledají kvalitu a chtějí výsledky v podobě jemnější, plnější, prozářené pleti s trvalou hydratací.

Více o COLLAGEN + 11 ANNA BRANDEJS se dozvíte na této stránce.

S článkem souvisí tyto výrobky:

Collagen+11 ANNA BRANDEJS
Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými
1 880 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Toto změní váš názor na doplňky stravy s kolagenem!
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS29.1.2020

Toto změní váš názor na doplňky stravy s kolagenem!

Pokud chcete získat za své peníze maximální výsledek, posuzujte doplňky stravy nabízející mladší vzhled přísným metrem! Šanci by neměly získat produkty, které nenabízí nic jiného než „obrovské“ dávky látek, o jejichž původu se toho moc nedozvíte, stejně jako doplňky stravy, za které více než složení mluví vyretušované fotografie na obalu. Na co se naopak zaměřit?

COLLAGEN + 11 Anna Brandejs – co vás zajímá nejčastěji
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS28.1.2020

COLLAGEN + 11 Anna Brandejs – co vás zajímá nejčastěji

Přečtěte si nejdůležitější informace o doplňku stravy COLLAGEN + 11 Anna Brandejs.

Co skutečně dostáváte do svého těla s levným kolagenem? Zjištění vás překvapí
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS9.1.2020

Co skutečně dostáváte do svého těla s levným kolagenem? Zjištění vás překvapí

Nekvalitně očištěný kolagen nejenže z velké části projde tělem nezužitkován, navíc může obsahovat tuky, cukry, puriny či být dokonce znečištěn antibiotiky. Abyste dosáhli mladšího vzhledu, nestačí užívat jakýkoliv kolagen, v záplavě nabídky je třeba vybrat ten, který má maximální vstřebatelnost v tenkém střevě a je zbaven nečistot. A obzvlášť důležitý je i samotný typ kolagenu v doplňku stravy!

Kdo je Anna Brandejs?
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS31.12.2019

Kdo je Anna Brandejs?

Nová značka doplňků stravy ANNA BRANDEJS nese jméno své zakladatelky.

Největší mýty a fakta o kolagenu
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS18.11.2019

Největší mýty a fakta o kolagenu

Mnoho expertů na zdravý životní styl nazývá kolagen „bílkovinou mládí“ nebo „fontánou mládí“. Není divu, protože kolagen tvoří až 75 % lidské kůže. Ve velkém množství se nachází i ve šlachách, vazivech, kloubech, nehtech a vlasech. Právě kolagen propůjčuje kůži pevnost, elasticitu, objem a pružnost. O doplňcích stravy s jeho obsahem ale koluje mnoho dezinformací. Tady máte souhrn toho nejdůležitějšího, co byste o kolagenu měli vědět.