Eyelift proti vráskám okolo očí opravdu funguje. Přečtěte si upřímné recenze!

Eyelift proti vráskám okolo očí opravdu funguje. Přečtěte si upřímné recenze!

Uživatelkám (nejen) sociálního webu Modrý koník jsme poskytly náš přípravek Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí k testování. Jak toto testování dopadlo a jak byly dámy spokojené? Přečtěte si jejich recenze!

allynka

Máloco mě dokáže příjemně překvapit. Možná je to způsobené mým lehce pokročilým věkem, možná tím, že jsem zvyklá všechno si dopředu představovat a mám pak určitá očekávání. Nejčastěji mě překvapí moje velmi vynalézavé děti, někdy dobře vyladěné jídlo v restauraci a sem tam mě nečekaně potěší skvělý kosmetický výrobek. Jako třeba Eyelift.

"Chci být pořád krásná a přitažlivá"

Když jsem před měsícem objevila koníkovu výzvu, že hledá ženy pro testování očního krému Eyelift, řekla jsem si, že to je testování pro mě jako stvořené. Oční krém tvoří nepostradatelnou součást mojí každodenní péče. Oslavila jsem druhé dvacetiny, mám tři malé skřítky, o tři roky mladšího muže a dědičné váčky pod očima, jejichž barva a velikost se mění v závislosti na momentálním duševním a fyzickém rozpoložení a počtu naspaných hodin. Bez ohledu na to chci ale být pořád krásná a přitažlivá. Jenže když máte váčky pod očima, přidá vám to bezmála pět let navrch a vypadáte buď jako po flámu nebo jako zmořená mamina. Což není žádoucí.

Ze zvědavosti jsem si vyhledala Eyelift na internetu a moc se mi líbilo, čím se prezentoval. Sliboval trvalý liftingový efekt po dobu až 24 hodin, redukci vrásek, tmavých kruhů a opuchlin pod očima. Jeho cena byla vyšší, než abych si ho bez vyzkoušení riskla koupit. Neváhala jsem a napsala na koníka pár vět, proč bych měla být vhodnou adeptkou na testování takového produktu právě já.

"Bez očního krému si neumím představit moje ráno ani večer!"

Asi po týdnu jsem obdržela zprávu od koníka, že firma Medik8 si mě vybrala mezi velkou řádkou uchazeček jako jednu ze sedmi žen pro testování očního krému Eyelift. Moc mě to potěšilo! Miluju kosmetiku a bez očního krému si neumím představit moje ráno ani večer. 

Těšila jsem se, jak začnu s aplikací na moje ne příliš uspokojivé oční okolí, které bylo zrovna ještě v bídnějším stavu než obvykle, protože jsem už třetí týden bojovala s nějakou (dětskou zákeřnou) virózou a né a né se jí zbavit. Děti také marodily, takže noci byly u nás opravdu krušné. To všechno se u mě nejvíc podepíše právě na očním okolí. Nad horním víčkem se mi vytvoří báječný kožní převis a pod okem mi nabobtnají tmavé váčky… no zkrátka modelka... Nejdřív mi bylo líto, že to pro testování není moc vhodná chvíle, ale pak jsem si řekla, že to naopak bude pro krém velká výzva. Ať ukáže, co umí! Potutelně jsem se usmívala, protože jsem nevěřila, že by "jenom" krém mohl něco takového dokázat, ještě za tak strašně krátkou dobu.

"Takových krémů jsem už vyzkoušela..."

Když mi po pár dnech dorazil balíček, nedočkavě jsem ho otevřela a hned začala s aplikací krému. Moje první dojmy byly vesměs pozitivní. Eyelift má svěží design a skladné balení s dávkovací pumpičkou. Trochu mě zarazila jeho gelová konzistence, protože s jinými gelovými očními krémy jsem dosud neměla dobrou zkušenost. Ale už při první aplikaci bylo jasné, že Eyelift je v tomto směru jiný. I když je gelový, tak nemám pocit ulepeného očního okolí. Při aplikaci příjemně chladí, dobře se nanáší a výborně se vstřebává.

Hned druhý den jsme odjeli do Jeseníků za čerstvým vzduchem a Eyelift jsem samozřejmě sbalila s sebou. Aplikovala jsem ho každé ráno a trochu skepticky si říkala, že mě nemůže ničím překvapit. Takových krému už jsem vyzkoušela… některé byly příjemné, jiné neutrální, další až nesnesitelné, ale valný výsledek neměl žádný. 

Ale už po pár dnech se mi zdálo, jako bych vypadala více rozzářená, méně unavená, ačkoli jsem toho třeba moc nenaspala. Jenže podezřelí pachatelé této příznivé změny byli dva. Buď to mohly být čerstvě prodloužené řasy, které jsem si shodou okolností poprvé v životě (a asi naposled… ale to sem nepatří) nechala na dovču prodloužit, abych ráno ušetřila čas a v bazénu se nerozmazávala. Nebo mohl být příčinou právě pár dnů používaný oční krém Eyelift. Upřímně musím přiznat, že druhá varianta se mi zdála mnohem méně pravděpodobná, protože jak by mohl takový zázrak způsobit “obyčejný” oční krém.

Po návratu z hor jsem pokračovala v aplikaci očního krému a po několika dnech jsem si nechala odstranit prodloužené řasy. Počítala jsem s tím, že můj rozjasněný pohled se vytratí a budu to zase já, co kouká jako kokršpaněl, jak říká moje kamarádka. Jenže, světe div se, umělé řasy byly pryč a mé jiskřící oko zůstalo!

"Funguje tak, jak slibuje"

Takže abych to shrnula, oční krém Eyelift mě velmi příjemně překvapil. Jediné, co bych mu mohla vytknout, je dávkovací pumpička, díky které se mi pokaždé podaří vymáčknout větší množství krému, než potřebuji. Na jedno oko moc, na dvě málo, ale to je jen nepodstatný detail, který bohatě vyvažují kvality a účinky samotného krému. Ačkoli má krém lehkou gelovou konzistenci, vůbec nelepí, snadno se vstřebává, příjemně chladí a hlavně - funguje tak, jak slibuje. Očekávaný efekt se dostaví téměř okamžitě po aplikaci a vydrží spolehlivě až do noci. Váčky pod očima i opuchliny nad horními víčky splasknou a barva se sjednotí. Dokonce není potřeba retušovat fotky! Ať jsem nalíčená nebo bez makeupu, připadám si jakoby rozzářená. Snad je to i vidět, ale i kdyby nebylo, můj vnitřní pocit je to nejdůležitější, protože pokud jsem spokojená sama se sebou, můžu vyzařovat pozitivní energii navenek a to je vidět vždycky. 

janamal37

Když jsem byla Modrým Koníkem vybrána pro testování očního krému Medik8 Eyelift, považovala jsem to za vtip. Přece jsem nemohla být mezi tolika přihlášenými ženami zrovna já tou šťastnou!

Když u mě v neděli 13.11. zazvonil kurýr, začala jsem to brát jako obrovskou zodpovědnost!

"Slááva! Hygienické balení!"

Natěšeně jsem rozbalila balíček a vykoukla na mě krabička s krásným designem v bílozeleném provedení s elegantním písmem. „Jůů, to vypadá dobře!“ Neměla jsem ani pocit, že držím kosmetický přípravek, ale spíše nějaký lék, opravdu to svým vzezřením na první pohled evokuje. Představila jsem si Meryl Streep a zázračnou ampulku z filmu „Smrt jí sluší“, pamětníci jistě zjihnou nad tou vzpomínkou. Zahnala jsem představy a dodala si odvahy. Krabičku jsem zvědavě otevřela a uvnitř balení byla štíhlá tubička s pumpičkovým aplikátorem. "Slááva! Hygienické balení! Žádné patlání prstů či špachtliček v klasických šroubovacích kelímcích, žádné vytékání obsahu ze špatně dovřených tubiček v ranním spěchu." Už jen tento detail mě naprosto nadchnul.

Hned jsem ho musela vyzkoušet. Několikrát jsem si aplikovala do dlaně proužek gelu. „Slááva, žádný mastný krém!“ Krásná lehká textura. Hned při prvním nanesení jsem poznala, jak moc jsem plýtvala.. Na ošetření obou očí stačí bohatě jedno stlačení pumpičky. Protože jsem děvče šetrné, přebytek gelu jsem nanesla na zbytek obličeje. Děj se vůle boží.. Protože jsem se v minulosti setkala u kosmetických přípravků s opravdu těžkými alergickými reakcemi typu kontaktní ekzém po celých očních víčkách, na který nezabíraly ani masti s kortikoidy, trochu jsem se vyděsila, že tak jako s každým novým přípravkem netestuju jeho snášenlivost nejdříve na malé části kůže, ale rovnou si ho napatlu na celý obličej. Z nějakého důvodu jsem však tomuto výrobku na první pohled věřila.

„Týjo, zázrak!“

Dalších 10 minut jsem netrpělivě koukala do zrcadla a čekala, co se bude dít. Gel je lehoučký, chladivý a opravdu jsem už po první aplikaci měla pocit, že mám méně oteklé oči, jak tomu zvláště po ránu bývá. Během chvilky se krásně vstřebal a vypnul drobné linky kolem očí, tmavé kruhy byly méně viditelné. „Týjo, zázrak!“ Kůže kolem očí byla krásně vypnutá, žádný pocit mastnoty, prostě skvělé. Často se mi u jiných očních krémů a gelů stávalo, že byly protivně mastné ještě několik desítek minut po nanesení (Ryor, Avon, Vichy, La Roche Possay), jiné rychle zaschly, ale po aplikaci makeupu se začaly „drolit“ (Garnier, L’Oreal). I v tomto Medik8 Eyelift obstál bezkonkurenčně na jedničku! Paráda!

S aplikací jsem pokračovala poctivě ráno a večer. Byla jsem nadšená také z toho, že rozjasňující efekt opravdu přetrvává celý den, není to jen chvilková ranní záležitost, jako tomu bývá u jiných mnou dříve vyzkoušených obdobných výrobků, které jsou běžně dostupné v drogériích či lékárnách.

Z očního gelu Eyelift jsem po testování naprosto nadšená. Pokud si můžu dovolit hodnotit známkami 1-5 (jako ve škole, všichni známe), hodnotila bych takto

Design: 1

Forma balení: 1*

Textura: 1

Snášenlivost: 1

Slibovaný efekt: 1*

Cena: 2

Jako žena moderní jsem ihned prošacovala internet, pokud potomek dovolil a zjistila jsem, že běžná cena výrobku je zhruba 980 Kč/15 ml. Pokud bych ho viděla v obchodě bez předchozí zkušenosti, asi bych sáhla jako klasicky spořivá matka na rodičovské dovolené nejspíš po nějaké levné (a bohužel i neúčinné) variantě, eventuelně po klasické modré Induloně, jak doporučovala moje babička. Teď už ani náhodou! Jsem bez mučení schopna říct, že v poměru cena/kvalita na českém trhu neznám lepší přípravek! Ostatní nefunkční nebo polofunkční napodobeniny jsou jen zbytečnou investicí.

Medik8 Eyelift mě za dobu testování přesvědčil o tom, že:

  • má okamžitý hydratační a zpevňující efekt
  • naprosto viditelně redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima bezprostředně už po prvním použití
  • redukuje linky i vrásky kolem očí
  • má výbornou snášenlivost

Při aplikaci gelu eyelift dbejte na to, aby se přípravek nedostal do očí.. jednou se mi ve spěchu stalo a nebyla to příjemná záležitost..

TIP na závěr:

Pokud chcete mít naprosto luxusní pocit a dokonalý efekt, doporučuju po použití gelu Eyelift kápnout do obou očí 1 kapku Visine Classic. Uvidíte, co se bude dít!!! P.S. Jedná se jen o občasné použití, nedoporučuju denně, tak, jak je psáno v příbalové informaci kapek.

misa.patrik

Byla jsem velmi nadšená, když jsem byla vybraná z takového množství žen mezi 7 testujících. Nikdy jsem neměla v podobných soutěžích štestí.

Mám ve svém okolí spoustu kamarádek, a každá z nich má nějaký problém,některá vrásky kolem očí,jiná zase kruhy pod očima. Každá z nás má nějaké ty trable a nedokonalosti,které nám "ubírají" na kráse. 

Nejsem typ člověka, který dá na reklamu, jelikož jsem vyzkoušela různé krémy, různých značek a samozřejmě rozdilných cen, a vesměs bez žádaného účinku.

"Hned mě zaujal už jen tím, že je vhodný na citlivou pokožku"

Krém Medik8 mě zaujal už tím, že jsem tuto značku vůbec neznala. Hned když jsem objevila tuto "výzvu" zasoutěžit si o něj, tak jsem o něm přečetla na netu. Hned mě zaujal už jen tím, že je vhodný na citlivou pokožku, což je myslim problém mnohých z nás.

Za pár dní došel balíček a já už se nemohla dočkat, až začnu testovat. Starosti, které mi přibyly s porodem druhého syna si vzaly svou daň. Mé okolí pod očima bylo po ránu neskutečně nateklé, hlavně po ránu. Nepomohl mi na to i ten nejlepši make up, pokaždé když jsem prošla kolem zrdcadla jsem to viděla a byla z toho moc neštastná. 

"Ty jsi nějaká jiná připadáš mi odpočatá"

Po pár dnes pravidelného používání Medik8 jsem ale pocítila změnu, opravdu jsem byla velmi překvapená, a příjemně. Otoky kolem očí byly méně viditelné, což mi způsobilo velikou radost. Hlavně i to že krém je hypoalergení a nepocitovala jsem žádné páleni a štípaní jako u krémů jiných značek. Největší změnu jsem ale pocítila před pár dny, kdy mi přítel řekl "Ty jsi nějaká jiná připadáš mi odpočatá", a to jsem přesně vědela, co je toho příčinou. 

Takže já tento malý velký "zázrak" určitě doporučuji každé ženě, která se nevi rozhodnout, který krém by byl nejlepší, i když cena není nejnižší, určitě si ho koupím a doporučím všem svým kamarádkám. A věřím, že z této firmy to určitě není můj prvni a poslední přípravek.

Kompletní znění recenzí si přečtěte na Modrém koníkovi!

Starší články:
Toner, sérum, krém – jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu jsou?
Omlazení pleti16.12.2016

Toner, sérum, krém – jaký je mezi nimi rozdíl a k čemu jsou?

Pokud se snažíte důsledně pečovat o svoji pleť, s těmito „odbornými termíny“ už jste se pravděpodobně seznámila. Jestli ale stále tápete ohledně toho, o co se vlastně jedná, jak se používají, jaký mohou mít účinek a v čem se vlastně liší, bude pro vás poučné čtení náš dnešní článek.

Jak funguje pleť a co udělat pro její krásu a zdraví?
Omlazení pleti5.12.2016

Jak funguje pleť a co udělat pro její krásu a zdraví?

Také si kupujete produkty péče o pleť a doufáte, že zaberou? Abyste si byly schopny vybrat produkt, který skutečně funguje a působí přesně na ten problém, který potřebujete vyřešit, je dobré pochopit základní věci o fungování kůže. A proto je tu náš dnešní článek!

Zelený čaj vás zbaví vrásek, dodá pleti hydrataci a při vnitřním užití toho zvládne ještě víc
Omlazení pleti15.11.2016

Zelený čaj vás zbaví vrásek, dodá pleti hydrataci a při vnitřním užití toho zvládne ještě víc

Čaj je starobylý bylinný nápoj, který se díky obsahu kofeinu využívá pro své stimulační účinky. V současnosti se ale konzumuje a využívá i proto, že podle některých vědeckých studií dokáže působit preventivně nebo zlepšit stav mnoha různých zdravotních stavů, od chorob srdce a rakoviny, po onemocnění dásní, stárnutí pleti nebo nadváhy.

Přečtěte si kompletní návod, jak má vypadat dokonalá péče o pleť
Omlazení pleti8.11.2016

Přečtěte si kompletní návod, jak má vypadat dokonalá péče o pleť

Správná péče o pleť by měla sestávat z několika po sobě jdoucích kroků. Pokud ji budete dodržovat a provádět správně, vaše pleť se vám odmění zdravým a mladistvým vzhledem.

Podzim je tu. Co to znamená pro vaši pleť?
Omlazení pleti6.10.2016

Podzim je tu. Co to znamená pro vaši pleť?

Se změnou ročního období je vždy vhodné změnit také péči o pleť, která se na podzim chová jinak než v létě. Připravili jsme pro vás "manuál podzimní péče o pleť" a vybrali pár nejdůležitějších produktů, které vám na podzim nesmí chybět.