Nejlepší dárky k Vánocům jsou balíčky od Medik8!

Nejlepší dárky k Vánocům jsou balíčky od Medik8!

Za vánoční dárky každoročně utrácíme hromady peněz. Jenže co svým blízkým pořídit, jestliže všechno už mají? Co takhle kosmetiku, která udělá radost, a navíc pokožce pomůže? Medaprex má pro vás připravené spektrum kosmetických balíčků, co potěší!

Omlazení, z něhož budete těžit i za deset let…

… To je filozofie CSA, hlavní počin britské značky Medik8. Podle slov jejího zakladatele Elliota Issacse stačí, abyste se spolehli na vitamín C, sunscreen (ochranu před sluníčkem) a vitamín A a v padesáti budete vypadat, jako by vám bylo čtyřicet. V čem ten zázrak tkví? Ráno na pleť naneste sérum s vitamínem C, po jeho vstřebání krém s ochranným faktorem, co pleť ochrání před UVA a UVB paprsky, a večer zakončete svůj den nanesením séra s vitamínem A (retinolem). Plus samozřejmě nesmíme zapomenout na důkladné vyčištění pleti před nanesením sér, které zajistí dostatečnou absorpci aktivních látek do kůže.

Všechny produkty, které pro dodržování této filozofie CSA potřebujete, najdete ve vánočním balíčku CSA Philosophy. Jedná se o sérum C-Tetra+ Intense s vitamínem C, denní krém Advanced Day Total Protect, sérum Retinol 3TR+ Intense a samozřejmě čistič pleti Surface Radiance Cleanse. CSA Philosophy bude tedy perfektním dárkem pro kamarádku nebo sestru, prostě pro kohokoliv, na kom vám záleží a komu chcete dopřát co nejdéle mladistvý vzhled.

Udělejte si domácí spa

Péče o pleť a snaha zabránit jejímu stárnutí je již dnes v podstatě standart. Jenže péči, hýčkání a výživu si zaslouží celé tělo. Vezměte si jako příklad naše ruce – právě na nich se často jako první objevují stařecké skvrny a jelikož jsou jednou z prvních věcí, které si na nás lidé všimnou, vypovídají dost i o našem věku. Proto si zaslouží podobnou ochranu a výživu jako pleť obličeje. Zanedbávat byste ale neměli ani pokožku celého těla.

V balíčku Face & Body Indulgence se o to postará hned pět produktů! Dva pleťové oleje, starý známý Glow Oil, jehož základem je 12 esenciálních olejů s dominantním olejem z damašské růže a vitamínem C, a novinka Age Defying Oil, který působí proti stárnutí pleti díky vitamínům C a E a extraktům z neroli, levandule a kadidla. Vaše pleť na celém těle bude jako hedvábí. Kromě toho balíček obsahuje tělový krém Nourishing Body Cream vhodný pro každodenní aplikaci a zvláčnění pokožky, hydratační sérum s kyselinou pantotenovou a kyselinou hyaluronovou Hydr8 B5 a samozřejmě ochranný krém na ruce Hand & Nail Cream.

Dlouhé zimní večery pro vaši pleť

Víte, kdy v pleti probíhají největší regenerační mechanismy? Během noci, když spíte. Proto byste je měli co nejvíce využít ve svůj prospěch a podpořit s těmi nejlepšímu produkty večerní péče o pleť. Najdete je ve velkém vánočním balíčku Midnight Miracle. Užijete si v něm 4 účinné produkty a relaxační dárek, který navodí tu pravou večerní pohodou.

Každé péče by měla začít čištěním, které v balíčku Midnight Miracle symbolizuje jemný krémový čistič Cream Cleanse vhodný i pro sušší či citlivou pleť, která obyčejně po mytí pne či štípe. Na čištění navazuje inovované základní sérum Retinol 3TR+ Intense bojující proti vráskám, povolení pleti, akné a které pleť zanechává rozzářenou a barevně sjednocenou. Večerní péči uzavírá aplikace nočního hydratačního očního krému Advanced Night Eye a nočního hydratačního krému Advance Night Restore. Pleť celého obličeje včetně jemné pleti v očním okolí bude ráno vyživená, hydratovaná a viditelně omlazená. Krásný večer zajistí dárek v podobě přírodního levandulového polštářku.

I menší dárky potěší

Abyste potěšili své blízké, nemusíte hned skoupit polovinu našeho sortimentu, své blízké potěšíte i drobnějšími, ale hodnotnými dárky. Co třeba vyzkoušet vánoční balíčky, které obsahují základní produkty ranní a večerní péče o pleť?

Vánoční balíček Daylight radiance obsahuje vše, co ráno potřebujete k tomu, aby pleť byla svěží a zářící. Po čištění pleti jako první přichází na řadu sérum s vitamínem C C-Tetra+ Intense, které si poradí s vráskami, pigmentacemi a nestejnoměrným barevným odstínem pleti. Po jeho vstřebání následuje hydratace a ochrana v multifunkčním denním krému Advanced Day Total Protect. Ten pleť chrání před vysycháním, ultrafialovými paprsky, modrým a infračerveným zářením, poškozením ze znečištění a glykací.

Ve vánočním balíčku Midnight Whisper najdete základní produkty určené pro noční péči. Chybět samozřejmě nesmí retinolové sérum v podobě zdokonalené klasiky Retinol 3TR+ Intense, který oproti klasickému retinolovému séru obsahuje navíc klimbazol a skvalan, jenž zvýrazňují účinek vitamínu A. Kromě toho v balíčku najdete bohatý noční krém Advanced Night Restore, který se postará o celonoční hydrataci a výživu pleti.

Starší články:
Jste ekologicky uvědomělí, ale zároveň chcete i péči o pleť, která funguje?
Zdravý život29.10.2018

Jste ekologicky uvědomělí, ale zároveň chcete i péči o pleť, která funguje?

Pak zvolte produkty britské značky Medik8. Ta je sice předním odborníkem na omlazení pleti a řešení jejích nedostatků. Po refreshi svých produktů na počátku tohoto roku se ale připojila také hnutí za zelenější a zdravější planetu a ve všech ohledech snížila svůj ekologický dopad.

Pomáhá skořice na diabetes? Přečtěte si fakta
Zdravý život10.9.2018

Pomáhá skořice na diabetes? Přečtěte si fakta

Cukrovka čili diabetes je onemocnění, pro něž je typická příliš vysoká hladina krevního cukru. Není-li pacient s cukrovkou dispenzarizován a léčen, objevit se mohou závažné zdravotní komplikace.

Užívejte si celoroční léto se středomořskou dietou. A jako bonus zhubnete!
Zdravý život3.8.2018

Užívejte si celoroční léto se středomořskou dietou. A jako bonus zhubnete!

Středomořská dieta není vlastně tak úplně restriktivní dieta, ale spíše způsob zdravého stravování, které vám připomene dlouhé večery strávené na dovolené ve Španělsku, Řecku či v Itálii. Kromě toho, že vám bude chutnat, bude mít i pozitivní vliv na vaše zdraví.

UVA a UVB paprsky. Co škodí pleti víc?
Zdravý život24.7.2018

UVA a UVB paprsky. Co škodí pleti víc?

Většina opalovacích krémů udává pouze hodnotu SPF. Věděli jste ale, že toto označení podává informaci výhradně o schopnosti produktu chránit pleť před UVB zářením? A víte také, jak moc dokáží pleť poškodit UVA paprsky?

Překyselení organismu: Je zdravější salát nebo steak?
Zdravý život2.7.2018

Překyselení organismu: Je zdravější salát nebo steak?

Podle teorie o překyselení organismu rozhodně salát. Říkáte si, co je ale špatně na kousku kvalitního hovězího?