Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy

Omládnou-li vaše intimní partie, omládnete i vy

Mladistvé intimní partie jsou pro spokojený a aktivní sexuální život něco jako svěží vítr pro plachetnici. Bez toho to sice také jde, ale s ním je to mnohem lepší. Že nechcete jít „pod kudlu“, to naprosto chápeme. Nabízíme ale jiné řešení!

O omlazení intimních partií se moc nemluví, vlastně se tohle téma dost zametá pod stůl. Proč ale? Když je žena (nebo muž) spokojená se svým vzhledem i jistou „kondicí“ v oblasti intimních partií, je sebevědomá a její aktivní sexuální život samozřejmě podporuje spokojenost také v běžném životě.

Jenže ono sebevědomí žena často ztratí, ať už po porodu, vlivem stárnutí nebo zkrátka jen nespokojeností s vlastním vzhledem. Právě kvůli tomu, že kvalitní sexuální život určuje ui kvalitu normálního života, je o tomto problému třeba psát a mluvit!

Omlazení obličeje a dekoltu, o to se snaží téměř každá žena, svědčí o tom obliba jak invazivních zákroků jako aplikace výplní či botoxu, tak sílící trend ve spotřebě luxusních lékařských výrobků proti vráskám. Ale proč byste tuto péči měli věnovat pouze obličeji, když existují i jiné partie, které si ji zaslouží minimálně stejně?

Pokud máte problém s tím, že byste svůj klín měla odhalovat někomu cizímu, abyste podstoupila různá nechirurgická ošetření, už nemusíte. Díky Abilast biogel totiž proběhne omlazení vašich intimních partií u vás doma, bez nežádoucích očí. Zvládnete to v klidu sama.

Jak omlazení probíhá?

Nejde o jednorázovou proceduru. Stejně tak jako vás efektivní séra nezbaví vrásek ze dne na den, ani zde se nedočkáte výsledku přes noc. Pravidelné používání produktů Abilast nicméně již po pár měsících viditelně podpoří omlazení intimních partií.

Gel Abilast Biogel:

 • Brání předčasnému stárnutí pokožky genitálií 
 • Pokožku zjemňuje a zvláčňuje
 • Napomáhá regeneraci pleti po depilaci
 • Stimuluje přirozenou hydrataci
 • Stimuluje elasticitu oblasti
 • Podporuje funkce kolagenu a elastinu
 • Po jeho aplikaci jsou intimní partie pevnější na dotyk i na pohled
 • Napomáhá hojení kůže
 • Ulevuje od pocitů svědění
 • Poskytuje příjemný a svěží pocit po aplikaci

Pro největší účinnost doplňte používání Abilast Biogel také mycí emulzí pro intimní hygienu Abilast Detergente. Oba produkty mají zcela nedráždivé složení, jsou tedy vhodné i pro citlivou pleť v oblasti genitálu a případně nepříjemné pocity svědění či podráždění pokožky naopak snižují.

Starší články:
Takhle svou pleť určitě nečistěte!
Zdravý život12.8.2015

Takhle svou pleť určitě nečistěte!

Chybek, kterých se na své pleti dopouštíme, je plno. Určitě se shodneme na tom, že jednou z nich je vynechávání odličování a čištění pleti. Možná jste ale nevěděli, že pleti může uškodit i čištění jako takové, pokud není prováděno správně. A jaké jsou ty největší hříchy ohledně čištění pleti?

11 tipů na bezpečné opalování, co se vám budou tohle léto hodit
Zdravý život29.6.2015

11 tipů na bezpečné opalování, co se vám budou tohle léto hodit

I když přiznáváme, že první tip není zrovna dvakrát dobrá zpráva. Hned na úvod je totiž potřeba zdůraznit, že žádná 100% ochrana proti slunečním paprskům neexistuje. Bohužel...

Ochranný SPF faktor v opalovacích krémech vás ochrání jenom před UVB zářením!
Zdravý život22.4.2015

Ochranný SPF faktor v opalovacích krémech vás ochrání jenom před UVB zářením!

O škodlivosti UVA a UVB záření se mluví skoro všude. Věděli jste ale, že onen vzývaný „SPF“ faktor, který vidíme na každé lahvičce opalovacího krému, se týká jen UVB záření? A víte vůbec, co ono „SPF“ vlastně znamená?

Na Valentýnské rande s oslnivou pletí - selekce top produktů
Zdravý život5.2.2014

Na Valentýnské rande s oslnivou pletí - selekce top produktů

Valentýnské večeře, romantické pobyty nebo i domácí válení. Toto období je přece jenom něčím speciální a každá žena touží vypadat podmanivě, aby svému drahému připomněla, že žádná hezčí na světě není.

Probuďte se mladší! 5 pravidel jak se vyspat do krásy.
Zdravý život22.1.2014

Probuďte se mladší! 5 pravidel jak se vyspat do krásy.

Během dne na naši pleť působí mnoho nežádoucích vlivů jako vítr, déšť, sluneční záření, suchý vzduch atd. Naše tělo se s těmito vlivy vypořádává nejúčinněji právě v noci. To se energie, která je přes den soustřděná na tělesnou a psychickou aktivitu, zabývá převážně buněčnou obnovou. Je to tím, že nám klesá metabolismus, snižuje se teplota a zpomaluje se látková výměna.