Kombinovaná pleť

Typ pleti, který v sobě kombinuje typ mastný a suchý

Pokud jsou vaše čelo, nos a brada (tzv. T-zóna) mastné a náchylné k akné, zatímco skráně, oblast očního okolí a tváře suché, pak vaše pleť spadá do kategorie kombinovaná. Je také možné, že se typ pleti mění v závislosti na počasí nebo ročním období, pleť může být zcela mastná, jindy zase nadměrně suchá.

Kombinovaný typ pleti proto vyžaduje kombinovanou péči. Mastné oblasti potřebují pravidelné čištění, sušší zase hydrataci a hutné přípravky, které jim dodají potřebné živiny.

Pro kombinovanou pleť je typické

Nejlepší péče pro kombinovanou pleť:

Cream Cleanse

Protiže je třeba pleť, v níž se mísí suchý a mastný typ, čistit opatrně, zvolte k tomu Cream Cleanse. Tento krémový prípravek jemně odstraní veškeré nečistoty a podporuje jemnou exfoliaci díky obsahu kyseliny L-mandlové. Krásně voní po pomerančovém oleji a zanechá kůži jemnou a vláčnou. Suchou i mastnou pleť vyčistí bez zbytečného přesušování.

CREAM CLEANSE CREAM CLEANSE Čištění suché či citlivé pleti bývá často komplikované, pleť působí napnutě nebo je podrážděná. CREAM CLEANSE odstraní každodenní nečistoty i make-up šetrně, pleť zklidní díky rostliným saponinům a bambuckému máslu. Hydrataci pleti zajistí kakaové máslo, pomerančový olej a glycerin. Díky novému složení s CREAM CLEANSE nyní snadno odlíčíte i oční okolí. 720 Kč

Hydr8™ Eye 360 SPF 30

Jemnou oblast očního okolí je třeba hydratovat a chránit před ultrafialovým zářením. Výborně poslouží oční hydratační krém Hydr8 Eye 360 SPF 30 s ochranným faktorem. Působí proti vráskám, vyhlazuje je, redukuje časté otoky očního okolí a zlepšuje vzhled tmavých kruhů.

ADVANCED DAY EYE PROTECT ADVANCED DAY EYE PROTECT Hydratační krém na jemnou oblast kolem očí, který zároveň redukuje vrásky a chrání jemnou kůži před slunečním, infračerveným a modrým zářením, stejně jako znečištěním a glykací. Vedle vrásek vás zbaví také otoků a kruhů pod očima. Víc vaše oční okolí nepotřebuje! 1 220 Kč

Sérum Retinol 3 TR

Noční účinné sérum Retinol 3 TR vyhlazuje vrásky, přes noc pleť čistí a podporuje její zdravou exfoliaci. Obsahuje antioxidanty vitamín A a vitamín E, působí tak proti škodlivému vlivu volných radikálů, které mají za následek vznik prvních známek stárnutí pleti. Podporuje také produkci kyseliny hyaluronové a kolagenu v kůži, což podporuje její pevnost a mladistvý vzhled.

RETINOL 3TR RETINOL 3TR Zredukujte jemné vrásky a rozjasněte svoji pleť, zatímco si v noci budete užívat spánku! Vitamínové sérum s obsahem Retinolu a Tokoferolu vám v tom bude skvělým spojencem. Jeho účinnost a oblibu dokazuje i to, že ve Velké Británii vyhrál Silver Aesthetic Award (stříbrné místo) za nejlépe prodávaný maloobchodní produkt. Pojďte „do něj“ taky! 1 020 Kč