Velikost balení: 150 ml

Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS

Tonikum s kyselinou hyaluronovou pro bezchybnou pleť

Vyhladí vrásky, zjemní pleť, zesvětlí nadměrnou pigmentaci a perfektně zakončí proces čištění pleti. Pořiďte si i vy omlazující hydratační tonikum Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS s kyselinou hyaluronovou a botanickými extrakty a získejte pleť bez nedokonalostí a známek stárnutí.

Celý popis
V těhotenství a při kojeníV těhotenství a při kojení
* Produkt neobsahuje aktivní látky, které by mohly být během těhotenství a při kojení potenciálně rizikové. Přesto doporučujeme používání produktu konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.
Cena: 990 Kč
Skladem - ihned posíláme

Tonikum patří do kosmetické péče

Tonikum se může zdát jako zbytná součást kosmetické péče. Jedná se o rozšířený omyl. Tonikum pleť dočistí, obnoví její rovnováhu, a navíc ji připraví na aplikaci sér a krémů a maximální využití jejich aktivních látek. 

Jako injekční omlazení

Tonikum Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS s kyselinou hyaluronovou a extrakty ze sněženek a lupenů damašské růže toho s pletí dokáže mnohem víc! Jeho aktivní látky v pleti minimalizují pohyby mimických svalů, a tím brání formování vrásek. Působí díky tomu podobně jako injekčně aplikované omlazující látky (botulotoxin).

Tonikum Anti-Age Tonic ANNA BRANDEJS:

 • Omlazuje
 • Vyhlazuje vrásky a rýhy
 • Dočistí pleť
 • Pleti dodává vitalitu
 • Hydratuje
 • Vyrovnává pH pleti
 • Obnovuje rovnováhu pleti
 • Rozjasňuje
 • Zesvětluje tmavé skvrny na pleti

Přírodní extrakty proti vráskám

Patentovaný extrakt z cibulek sněženek (IBR Snowflake®):
Botanická alternativa botulotoxinu, látky využíváné k injkečnímu omlazení pleti, se silným protivráskovým účinkem. Blokuje přenos nervových signálů nutných ke svalovým kontrakcím, dočasně brání pohybům obličejových svalů. Díky tomu extrakt viditelně vyhlazuje mimické vrásky, jako jsou havraní stopy kolem vnějších koutků očí či vrásky na čele. Relaxační účinek extraktu na svaly prokazuje klinická studie:

 • 3. den relaxace obličového svalstva o 19 %
 • 7. den relaxace obličového svalstva o 40 %
 • 14. den relaxace obličového svalstva o 43 %

Před a po 7. den - vyhlazující efekt IBR Snowflake® je patrný již za týden:

RosalityTM:
Patentovaný extrakt z okvětných lístků růže damašské, staré odrůdy s nádhernou vůní původem z Maroka a Bulharska, chrání kožní buňky před poškozením stresem (např. psychickým nebo ve formě znečištěného vzduchu). Snižuje produkci melaninu pleti při stresu, a díky tomu působí preventivně proti nadměrné pigmentaci. Sjednocuje barevný tón pleti a dodává jí odpočatý a zářivě svěží vzhled.

Tři látky pro hydrataci

2 druhy kyseliny hyaluronové:
Kyselina hyaluronová o různé molekulové hmotnosti pleti dodává okamžitou hydrataci.

Zemea:
Látka, která pleti poskytuje dlouhotrvající, hloubkovou hydrataci.

Ajidew NL50:
Humektant odvozený od kyseliny L-glutamové se přirozeně vyskytuje v lidské kůži. Patří mezi tzv. NMF tedy přirozeně zvhlčující faktory. Pleť zvlhčuje a dodává jí svěží vzhled.

Tonikum pro ranní a večerní péči

Po ranním a večerním čištění pleti naneste tonikum na obličejový tampon a jemně jím přetřete obličej, krk a dekolt.