Velikost balení: 70 ml

Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS

Enzymatická omlazující maska

Všimněte si okamžitého rozdílu v kvalitě pleti a spolehněte se na přírodní enzymy a ovocné kyselinky v Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS. Jemná enzymatická maska ihned po použití viditelně rozjasňuje pleť, redukuje jemné vrásky a pokožce dodává zářivý, svěží a mladistvý vzhled. Exfoliační maska pro bezchybnou pokožku

Celý popis
Cena: 1 390 Kč
Skladem - ihned posíláme

Exfoliační maska pro bezchybnou pokožku

Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS poskytne vaší pleti potřebnou exfoliaci – odstraní vnější vrstvu odumřelých kožních buněk, na kterých se zachycují bakterie a kožní maz. Díky tomu obnoví povrch kůže, která získá ihned po smytí masky svěží, viditelně omlazený vzhled. Pokožka je zjemněná, povrchově sjednocená a vrásky a další nedokonalosti minimalizované. Získejte krásnou pleť na počkání s Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS.

Enzymatic Mask ANNA BRANDEJS:

  • Vyhlazuje pleť
  • Zjemňuje hrubou pleť
  • Vyhlazuje vrásky a jemné rýhy
  • Rozjasňuje pleť a dodává jí jas
  • Zvyšuje tvorbu kolagenu v kůži
  • Z povrchu kůže odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty
  • Zlepšuje hydrataci
  • Redukuje unavený, zašedlý a mdlý vzhled pleti

Enzymy, ovocné kyseliny a další skvělé aktivní látky 

Enzymy z papáje:
Přírodní enzymy, které jsou bezpečným prostředkem exfoliace pleti. Šetrně rozkládají nečistoty na pokožce. Oproti různým kyselinám enzymy z papáje nedráždí pleť.

Přírodní alfa-hydroxykyseliny z borůvek, pomeranče, citronu a javoru:
Jemné AHA kyseliny se používají k řešení různých kožních problémů, jako je hrubá či mdlá pleť, povrchové vrásky a linky. Na své pleti doslova ucítíte a uvidíte okamžitý rozdíl. Pleť je po použití vyhlazená a rozjasněná, vrásky a jemné rýhy minimalizované. Pleť tyto kyselinky hydratují a zvyšují také produkci kolagenu. 

Timiron®:
Patentovaná inovativní látka pleti dodává třpytivý jas, bez nežádoucího lesku. Pleť je zářivá, svěží a zdravá.

Používejte pravidelně 1x týdně

Masku naneste na vyčištěnou pleť. Smyjte po minutách 15 minutách a naneste své oblíbené sérum a krém. Není vhodné prodlužovat dobu působení masky. Frekvence používání je maximálně 1x za týden.