Velikost balení: 90 tobolek

Kloubní výživa ARTENAL

Regenerace kloubů

6 účinných látek v silné koncentraci, které vám pomůžou ulevit při bolestech kloubů! ARTENAL pomáhá podpořit jak pohyblivost kloubů, tak jejich ochranu před poškozením a regeneraci. Díky zázvorovému extraktu přispívá ke snížení zánětu kloubů a pomáhá snížit bolest kloubů.

Celý popis
Cena: 529 Kč
Skladem - ihned posíláme

Doplněk stravy na klouby

Doplněk stravy Artenal obsahuje hned 6 účinných látek v silné koncentraci. Díky tomu napomáhá regeneraci kloubních chrupavek a pomáhá dodat kloubům důležitou nutriční podporu.

Ochrana kloubů před zánětem

Zároveň pomáhá podpořit a usnadnit pohyblivost kloubů a chránit je před zánětem a poškozením. Zázvor, glukosamin, a komplex vitamínů a minerálů pomohou ulevit vašim kloubům a zlepšit vaši mobilitu.

Plusy pro vaše klouby

 • Pomáhá regeneraci kloubních chrupavek
 • Přispívá k lepší hybnosti kloubů
 • Pomáhá chránit buňky před poškozením
 • Pomáhá tišit záněty v kloubech
 • Pomáhá snížit bolest
 • Užívání ARTENAL může podpořit užívané léky na klouby
 • Tobolky ARTENAL lze užívat pro lepší regeneraci kloubů také jako doplňky stravy pro fitness "nadšence"

Složení jako pro britskou královnu

Obsahuje extrakt ze zázvoru, jehož přispění v rámci protizánětlivých a analgetických účinků jsou lidstvu známy po staletí, cenil si jich jak filozof Konfucius, tak britská královna Alžběta.

Extrakt obsahuje farmakologicky účinné látky gingeroly, které pozitivně ovlivňují syntézu prostaglandinů a prostaglandinových endoperoxidů jako mediátorů zánětů, a vykazují tak protizánětlivý a analgetický účinek 1). Dále působí antioxidačně, antimikrobiálně a antitromboticky.

Glukosamin, vitamíny a minerály pro vaše klouby

Glukosamin sulfát (GS):
Přispívá k zmírnění bolesti, ztuhlosti a otoků kolen, prstů a jiných kloubů postižených artrózou nebo revmatoidní artritidou. Pomáhá zmenšovat obtíže v oblasti krční, hrudní a bederní páteře. Může urychlovat hojení po výkonech, posilovat klouby a preventivně působit proti jejich možnému pozdějšímu poškození. Pomáhá vytvářet chrupavku, která pokrývá konce kostí a tvoří kloubní výstelku, tím pomáhá klouby chránit, zmírňuje jejich bolestivost a ztuhlost.

Zinek:
Tento minerál potřebuje každá buňka v těle, ale u mnohých lidí jej ve stravě není dostatek. Tvoří součást enzymů – chemických látek, které se v organismu účastní nesčetných tkáňových pochodů a pomáhají při chronických onemocněních.

Vitamín C a vitamín E:
Mají vynikající antioxidační účinky, účastní se destrukce volných radikálů, nestabilních kyslíkových molekul poškozujících buňky, včetně těch kloubních.

Vitamín B3:
Ve studiích byly opakovaně zjištěny velmi dobré výsledky při podávání dávek vitamínu B3 nemocným s revmatoidní artritidou a osteoartrózou 2).

6 účinných látek v silné koncentraci v jedné tabletce

 • Extrakt ze zázvoru (30 mg v jedné tobolce, v denní dávce, která činí dvě tobolky, 60 mg)
 • Glukosamin sulfát (500 mg v jedné tobolce, v denní dávce, která činí dvě tobolky, 1000 mg)
 • Zinek (3,3 mg v jedné tobolce, v denní dávce, která činí dvě tobolky, 6,6 mg)
 • Vitamín E (6,6 mg v jedné tobolce, v denní dávce, která činí dvě tobolky, 13,2 mg)
 • Vitamín C (50 mg v jedné tobolce, v denní dávce, která činí dvě tobolky, 100 mg)
 • Vitamín B3 (3,3 mg v jedné tobolce, v denní dávce, která činí dvě tobolky, 6,6 mg)

Užívejte tři měsíce

Balení obsahuje 90 tobolek, což je doporučená denní dávka na 45 dní. Doporučujeme používat 2x denně 1 tobolku. Tobolku doporučujeme zapít tekutinou. Užívejte nejlépe po jídle. Doporučená délka užívání je stanovena optimálně na dobu 3 měsíců. Poté si můžete dát dvouměsíční přestávku a tříměsíční kúru znovu zopakovat. 

Upozornění

Tento doplněk stravy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určen jako náhrada pestré stravy a neřadí se mezi léky na klouby a kloubní problémy, jedná se o výživový doplněk. 

Skladujte produkt v suchu a temnu při teplotě do 25˚C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

---

1) Lantz RC, 2006.
2) Readers Digest Výběr: Léčivá moc vitamínů, bylin a minerálních látek.

 
 
 
Vážení zákazníci,

při kontrole gramáží doplňků stravy Artenal, 90 tobolek, šarže č.: L01022021, DMT: 05.02.2023, bylo zjištěno, že u látky chondroitin sulfát, které má být v 1 tobolce 83,3 mg, bylo naměřeno jen 53 mg.

V případě, že máte produkt uvedené šarže, bez ohledu na to, zda originálně zabalený či otevřený, žádáme Vás o zaslání produktu nebo osobní vrácení na adresu Truhlářská 1518/27, 110 00 Praha 1. Po vrácení produktu Vám bude zaslána plná cena produktu na Váš účet nebo Vám zašleme produkt nový.

Děkujeme za Vaši spolupráci a vyjádření, pro jaký návrh řešení jste se rozhodli.

Za vzniklou situaci se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

V případě dotazů nás kontaktujte na bezplatné telefonní lince 800 260 002 nebo na telefonním čísle 226 225 500 či na e-mailu: poradna@annabrandejs.cz


Obchodní oddělení
MEDAPREX s.r.o.