Vánoční balíček Celý den s vitamíny Medik8

Získejte ty nejoblíbenější a vitamíny nabité produkty z portfolia britské firmy Medik8. Krémy C-Tetra a Retinol 1 TR vyživí, rozzáří a omladí vaši pleť přes noc i během dne, o vyčištění pleti se postará čistící pěna gentleCleanse.
Celý popis
Prodej toho produktu skončil.

Vánoční balíček Celý den s vitamíny Medik8 posílí a vyživí vaši pleť díky vitamínu C, vitamínu E a vitamínu A a coby kompletní péče obsahuje i čistíci pěnu pro každý typ pleti gentleCleanse. Tu navíc v balíčku získáte zcela zdarma, a koupí balíčku díky tomu ušetříte 490 Kč. 

1. Čištění: gentleCleanse™

Čištění pleti by mělo být základem péče. Jenže co, když je vaše pleť citlivá? Řešením je jemná čistící pěna gentleCleanse, která je vhodná pro všechny typy pleti. Pleť pročišťuje, aniž by ji zbavovala důležitých ochranných lipidů a vlastní vlhkosti. Neobsahuje žádné dráždivé látky, nezpůsobuje proto zarudnutí ani pocit pnutí po čištění pleti.

  • Návod k použití: Ráno a večer čištěte pěnou pleť. Malé množství pěny aplikujte do dlaně a vmasírujte na vlhký obličej a oblast krku. Poté jemně opláchněte vlažnou vodou a obličej osušte.
  • Objem produktu: 150 ml 

GENTLE CLEANSE GENTLE CLEANSE Pro čištění citlivé pokožky je ideální používat jemné, nedráždivé přípravky, jako je pěna GENTLE CLEANSE. Odstraňuje nečistoty, kožní maz i make-up. Díky zvlhčujícím látkám bude po použití vaše pokožka hedvábně hladká a hydratovaná. Příjemným bonusem je krásná vůně této pěny po rozmarýnu. 576 Kč

2. Denní výživa: C-Tetra® krém

Vysoce účinný denní krém s vitamínem C má vynikající antioxidační účinky. Lehký a snadno vstřebatelný, pomáhá omezit poškození pokožky způsobené sluncem a minimalizuje viditelné známky stárnutí kůže. Současně zlepšuje texturu pokožky a celkový jas.

  • Návod k použití: Každé ráno po vyčištění pleti rozetřete malé množství krému po celé tváři, krku a dekoltu.
  • Objem produktu: 50 ml

C-TETRA CREAM C-TETRA CREAM Nabijte po ránu svoji pleť energií denním krémem C-TETRA CREAM. Nejoblíbenější produkt od Medik8 – vitamínové sérum C-TETRA  v podobě luxusního krému pro rozjasnění a zpevnění pleti, její hydrataci a efektivní boj s volnými radikály. 1 500 Kč

3. Noční výživa: Retinol 1 TR™ krém

Noční krém s vitamínem A, který omlazuje pokožku přes noc. Účinné látky zpevňují a obnovují pokožku, čímž pomáhají redukovat hloubku vrásek a vyrovnávají nerovnoměrný tón pleti.

  • Návod k použití: Večer po vyčištění pleti rozetřete malé množství krému po celé tváři, krku a dekoltu.
  • Nutná je ochrana před sluncem: Při používání retinolu se neopalujte a vyhněte se vystavování přímému slunci bez použití přípravku s vysokým ochranným faktorem po aplikaci séra. V případě těhotenství nebo kojení konzultujte použití se svým ošetřujícím lékařem, protože tento produkt obsahuje vitamín A.
  • Objem produktu: 50 ml

INTELLIGENT RETINOL SMOOTHING NIGHT CREAM (dříve Night Ritual Vitamin A) INTELLIGENT RETINOL SMOOTHING NIGHT CREAM (dříve Night Ritual Vitamin A) Probuďte se s obnovenou a vyživenou pletí díky bohatému nočnímu krému s obsahem retinolu INTELLIGENT RETINOL SMOOTHING NIGHT CREAM (dříve Night Ritual Vitamin A), který se okamžitě po aplikaci vstřebává do pleti a začíná pracovat na jejím omlazení.  1 770 Kč

Množství vánočních balíčků je limitované, nabídka platí pouze do vyprodání zásob.