Jak na suchou vrásčitou pleť?

Jak na suchou vrásčitou pleť?

Hlavně v zimě má sklon pleť vysychat, svědit, pnout a je i náchylnější k tvorbě vrásek.

Pomáhá hydratace kvalitním hydratačním krémem, ale velmi užitečná je i suplementace ceramidů, což je vnitřní užívaní látek, které vysychání pleti zabraňují a které pleť zvláčňují, výrazně zvyšují její elasticitu, hydratují a redukují vrásky.

Ceramidy jsou lipidy, neboli tuky a přirozeně se nacházejí ve vrchní části kůže, kde zastávají úlohu jakéhosi cementu – nacházejí se totiž mezi kožními buňky.

Když se užijí vnitřně v podobě doplňku stravy, tak se pomocí krve dostanou až do kůže celého těla.

KLINICKY PROKÁZANÉ ÚČINKY

Byla provedená studie1) na 60 ženách ve věku od 30 do 60 let, které denně přijímaly 30  mg Ceramosidů (patentovaná látka obsahujíci ceramosidy). Výsledky studie prokázaly, že Ceramosidy mají rychlý a viditelný efekt:

  • Už po 2 týdnech se zvýšila hydratace o 23 % a po 2 měsících až o 36 .
  • Ceramosidy mají i exkluzivní vliv na zvýšení elasticity pleti. Po 2 týdnech se elasticita zlepšila o 15 % po 2 měsících o 36 %.
  • Došlo i k redukci vrásek, a to po 2 týdnech o 8% a po 2 měsících až o 19 %.
  • Navíc došlo ke zmenšení pórů a až o 73 % se zjemnila pleť.
  • Navíc Ceramosidy chrání kolagen a elastin v kůži před jeho degradací a pomáhají bojovat s volnými radikály, které poškozují buňky.

Pro koho jsou Ceramosidy vhodné:

  • Pro lidi se suchou kůží, citlivou kůží, nebo pro atopickou kůži.
  • Pro lidi, kteří chtějí zabránit předčasnému stárnutí pleti a redukovat již vzniklé vrásky.

Patentovaná látka Ceramosidy, kterou najdete v našem produktu Collagen +11 ANNA BRANDEJS, získala v roce 2011 cenu: Silver Scientific Excellence Award!

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama doktorka Anna Brandejs. Doplněk stravy napomáhá vyhlazení vrásek, rozjasnění a zjemnění pleti. 1 880 Kč

1) Bizot, V., Cestone, E., Michelotti, A., Nobile, V. Improving Skin Hydration and Age-related Symptoms by Oral Administration of Wheat Glucosylceramides and Digalactosyl Diglycerides: A Human Clinical Study. Cosmetics 2017; 4, 37

S článkem souvisí tyto výrobky:

Collagen+11 ANNA BRANDEJS
Zdokonalte svou pleť zevnitř s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými
1 880 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Víte, co je nejnovějším trendem v omlazení? Krása, kterou si vybudujete zevnitř
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS15.2.2020

Víte, co je nejnovějším trendem v omlazení? Krása, kterou si vybudujete zevnitř

V dnešním článku se zaměříme na dvě v současnosti nejdiskutovanější látky – novinky, které vás omladí zevnitř. Omlazení zevnitř je skutečně velký trend a kosmetický průmysl začíná chrlit množství produktů s těmito látkami k vnitřnímu užití, protože čím dál víc žen i mužů sdílí své pozitivní zkušenosti.

Vlasy svěřte lopuchu a palmě
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS7.2.2020

Vlasy svěřte lopuchu a palmě

Než začnu vyvíjet nějaký doplněk stravy, ptám se nejdřív sama sebe: S čím by moje tělo potřebovalo pomoct? Co potřebuju podpořit? Protože vlasům jsem dávala v životě občas dost zabrat, vznikl doplněk stravy Beautiful Hair Anna Brandejs. To abych jim poděkovala, že to se mnou vydržely a odměnila se jim ideální výživou, která jim pomůže rychle růst.

Anna Brandejs: Proč beru doplňky stravy
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS5.2.2020

Anna Brandejs: Proč beru doplňky stravy

Je to moje vášeň. A možná i závislost. Přiznám se, každý den sezobnu několik tabletek. Dělají mi moc dobře. Nebojte se, mluvím celou dobu o doplňcích stravy.

Mytí vlasů jednou za týden. Anna Brandejs vyzkoušela nový trend
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS2.2.2020

Mytí vlasů jednou za týden. Anna Brandejs vyzkoušela nový trend

Když jsem před časem vylepšovala složení doplňku stravy Beautiful Hair Anna Brandejs, přemýšlela jsem, čím bych mohla svým vlasům pomoci ještě jinak. Narazila jsem na několik tipů, které jsem hned vyzkoušela na vlastní vlasy.

Jak si ženy ničí vlasy a jak z toho ven?
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS1.2.2020

Jak si ženy ničí vlasy a jak z toho ven?

Zakladatelka značky doplňků stravy Anna Brandejs Anna Brandejs vypráví: "Mám velké štěstí. Příroda mi nadělila silné a husté vlasy. Jak se říká vlasy na tři hlavy. Přesto se mi už párkrát povedlo svoji kštici pořádně poničit. Samozřejmě ve snaze udělat pro sebe to nejlepší. Některé věci vlasům nesvědčí, i když to na první pohled vypadá jako skvělá péče."