Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce být nemocný.

Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce být nemocný.

Ještě před sto lety byla v ČR průměrná doba dožití 44 let. Průměrný věk dožití se za posledních 100 let navýšil o 35 let! Dožíváme se o neuvěřitelných 35 let déle, ale mnoho lidí již po 40 začne trpět chronickými nemocemi, které kvalitu života výrazně snižují. 

Je proto důležité myslet na své zdraví už ve středním věku, zejména pečovat o svoje cévy a srdce, protože právě kardiovaskulární onemocnění bývají v ČR velmi časté a jsou i nejčastější příčinou úmrtí.

Bez zdravé stravy a pohybu to nepůjde. Mnoho lidí využívá i doplňky stravy s obsahem omega 3 mastných kyselin. Tyto kyseliny si tělo neumí samo vyrobit, proto je musíme přijímat v potravě, například v podobě tučných ryb, anebo v podobě doplňku stravy. Omega 3 mastné kyseliny jsou dnes skutečně v oblibě, protože mají už několik let schválené zdravotní tvrzení, že přispívají k normální činnosti srdce, mozku i zraku.

skoje

Další látky, které přispívají k normálnímu stavu cév a srdce, jsou polyfenoly

Polyfenoly získávají na oblibě. Jsou to rostlinné látky, které mají mimořádné bioaktivní účinky. Například polyfenoly z olivového oleje mají schválené zdravotní tvrzení – přispívají k ochraně krevních lipidů před oxidativním stresem, který vede ke kornatění cév. Kromě oliv jsou výborným zdrojem polyfenolů i hroznová jadérka, borůvky apod.

Doplňky stravy nejsou samospasné, ale v případě, že uvažujete obohatit svoji stravu o doplňky stravy s obsahem omega 3 mastných kyselin a polyfenolů – podívejte se na složení doplňku Omega 3+3 ANNA BRANDEJS. Nejenže obsahuje vysoký obsah omega 3 mastných kyselin, ale navíc obsahuje vysoké standardizované dávky polyfenolů z oliv, olivových listů i hroznových jadérek.

S článkem souvisí tyto výrobky:

Omega 3+3 ANNA BRANDEJS
S vysokou dávkou omega 3 mastných kyselin + 3 silných rostlinných extraktů, které přispívají k ochraně
1 490 Kč
Skladem - ihned posíláme
Starší články:
Srdce znamená život a u jeho podpory byste neměli dělat kompromisy.
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS23.3.2021

Srdce znamená život a u jeho podpory byste neměli dělat kompromisy.

V čem se Omega 3+3 ANNA BRANDEJS liší od doplňků nabízejících pouze omega 3 mastné kyseliny či všeobecně známé antioxidanty typu česnek, zelený čaj či Koenzym Q10? 

Kurkuma je jednou z nejoceňovanějších rostlin na světě.
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS16.3.2021

Kurkuma je jednou z nejoceňovanějších rostlin na světě.

A to proto, že obsahuje 4 % látek zvaných kurkuminy, které mají silný antioxidační a protizánětlivý účinek.

Konečně! Produkt s kolagenem na omlazení pleti s rychlým viditelným účinkem
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS20.2.2021

Konečně! Produkt s kolagenem na omlazení pleti s rychlým viditelným účinkem

Očekáváte od doplňku stravy na omlazení pleti rychlé a dlouhodobé výsledky? Jeden takový pro vás máme, jeho účinky potvrzuje 96,15 % uživatelek hodnotících výsledky maximálním počtem bodů. 

Kolagen na pleť, který opravdu funguje
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS8.2.2021

Kolagen na pleť, který opravdu funguje

Hledáte doplněk stravy s kolagenem, který je vytvořen tak, aby vám přinesl viditelné výsledky již po 2 týdnech užívání s tím, že v jeho složení najdete pouze látky, které vaše tělo skutečně využije? Jeden takový tu je - Collagen+11 ANNA BRANDEJS.

11 potravin, které podpoří vaši imunitu
Doplňky stravy ANNA BRANDEJS18.1.2021

11 potravin, které podpoří vaši imunitu

Paní doktorka, Anna Brandejs, si ráda čte a inspiruje se v různých knihách o zdravé výživě, bylinkách, vitaminech a minerálech. Dnes se podívala, co tyto moudré knížky doporučují jíst, aby náš imunitní systém byl lepší a silnější.